Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
I po to tworzone są boty, za które nie ma żadnej kary.

xUNc ja mam do Ciebie pytanie.
Wiesz, że bardzo Cię cenię i lubię i pewnie na dłuższą metę nawet w tym temacie byśmy ustalili jakieś wspólne stanowisko.
Ale nie potrafię nie zadać pytania, które mnie bardzo ciekawi.
Gdzie byłeś gdy przedstawiałem dowody na oszustwa @Landoś?
Dlaczego wtedy nie darłeś szat i nie robiłeś protestu?
Pytam z czystej ciekawości, bo tego nie rozumiem.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Jakby teraz fluxik usunął konto to ile osobom by poszlo reakcji xd
Black to mu zawdzięcza życie bo on nastuka tych 4 k postów i każda wypowiedź jest lajkowana chociaż nie każda bo ma pół tysiąca mniej xd

Jeśli Ciebie interesują reakcje, to już wiadomo po co tu jesteś. Żeby motłoch Cię wielbił.

Ja tego nie potrzebuję, mogę mieć ich 3 razy więcej, ale nie będę wypowiadał się wbrew sobie
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.350
Jeśli Ciebie interesują reakcje, to już wiadomo po co tu jesteś. Żeby motłoch Cię wielbił.

Ja tego nie potrzebuję, mogę mieć ich 3 razy więcej, ale nie będę wypowiadał się wbrew sobie
Przecież wypowiadasz się na każdy temat, na który nie masz pojęcia. Jak nie znam tematu to próbuje się dowiedzieć, ewentualnie ignoruje. A ty już masz wyrobioną opinię na ten temat chociaż może znasz 5% informacji.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Mam na Ciebie ignore. Po prostu jest coś takiego na dole strony jak Pokaż ignorowaną treść bo widzę 2-3 posty na całą stronę bo jakiś debil spamuje xd

Aha no to ma sens. Wrzucić ignora, po czym czytać klikając pokaż ignorowaną treść heh

Odnośnie poprzedniego wpisu, chciałbym Cię poinformować, że nigdy nie wyrażam opinii bez pełni wiedzy
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
xUNc ja mam do Ciebie pytanie.
Wiesz, że bardzo Cię cenię i lubię i pewnie na dłuższą metę nawet w tym temacie byśmy ustalili jakieś wspólne stanowisko.
Ale nie potrafię nie zadać pytania, które mnie bardzo ciekawi.
Gdzie byłeś gdy przedstawiałem dowody na oszustwa @Landoś?
Dlaczego wtedy nie darłeś szat i nie robiłeś protestu?
Pytam z czystej ciekawości, bo tego nie rozumiem.
Wybacz, na FO siedzę raczej wyrywkowo, kiedy mam więcej wolnego czasu i widać temat Landosia mnie kompletnie ominął. :(
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Wybacz, na FO siedzę raczej wyrywkowo, kiedy mam więcej wolnego czasu i widać temat Landosia mnie kompletnie ominął. :(

Chętnie Ci zaprezentuję

To są przejęcia Landosia na poprzednim świecie, kumpel z plemienia oddaje mu wioski

1000016086.png

Cóż za zbieg okoliczności, że na tym świecie dzieje się to ponownie i to na etapie drugiego przejęcia

1000016085.png

I patrz, jego koledzy z aPK nie protestowali a wręcz go bronili.
 
Do góry