Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.447
Ale nie ugrasz nic oczekując tak dużej zmiany zawsze jako ostrzeżenie było 5 dni i nikt z tym nie robił aż do teraz, patrząc po decyzjach supportu nie oczekuj tak dużej zmiany więc powyższa propozycja wydaje mi się okay
Ale to jest pierwszy raz jak widzę że ktoś dostaje bana za coś innego niż bot do farmy który ci rozsyła wojsko idealnie co 15 min co do ms.
Dostali gotowa listę osób do zbanowania i dali im 5 dni wakacji
Myślisz że zdarzy się jeszcze 2 raz taka sytuacja ?
Teraz najprawdopodobniej do końca swojej kariery te osoby będą bezkarne :(
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Kolejna sprawa obłudnicy
@Landoś walił w rogi was wszystkich, bo ewidentnego wała na darmie zrobił na etapie 2 wsi.
I co?
To nie jest oszukiwanie uczciwych graczy, zyskiwanie nieuzasadnionej przewagi?
I jakoś ludzi z aPK drących szaty nie widziałem. Zamknęliście mordę, bo kolega z plemienia.

A teraz wielcy obrońcy uczciwości. Gardzę takimi ludźmi jak @Doktor Hałs312
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Kolejna sprawa obłudnicy
@Landoś walił w rogi was wszystkich, bo ewidentnego wała na darmie zrobił na etapie 2 wsi.
I co?
To nie jest oszukiwanie uczciwych graczy, zyskiwanie nieuzasadnionej przewagi?
I jakoś ludzi z aPK drących szaty nie widziałem. Zamknęliście mordę, bo kolega z plemienia.

A teraz wielcy obrońcy uczciwości. Gardzę takimi ludźmi jak @Doktor Hałs312
2 miesiące, z Witam zrobi się Żegnam i będzie już można dyskutować jak człowiek z człowiekiem. ;)
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.861
Kolejna sprawa obłudnicy
@Landoś walił w rogi was wszystkich, bo ewidentnego wała na darmie zrobił na etapie 2 wsi.
I co?
To nie jest oszukiwanie uczciwych graczy, zyskiwanie nieuzasadnionej przewagi?
I jakoś ludzi z aPK drących szaty nie widziałem. Zamknęliście mordę, bo kolega z plemienia.

A teraz wielcy obrońcy uczciwości. Gardzę takimi ludźmi jak @Doktor Hałs312

sklej już wary nudziarzu, nie potrafiłeś się odnieść do moich dwóch poprzednich wiadomości to zamilcz w tym momencie

promujesz od długiego czasu plemię bociarzy za którym stoisz murem 24/7 a nawet nie miałeś odwagi przeprosić za bezpodstawne oskarżenia.

nawet teraz gdy reprezentanci z Witam spłynęli dalej szukasz winnych gdzie indziej
 
Do góry