Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Zgłoś mnie. Jaki problem. Poddam się weryfikacji w każdej chwili. W każdej.
Wiesz tak sobie myślę, jeśli nie wiedziłeś to jakim kumplem jest Sułtan że pozwolił Ci robić z gęby szmatę wiedząc że jest oszukańcem pierwszego sortu.

Ja na jego miejscu bym ci powiedziała na PW że czituję żebyś mógł wybrać czy dalej będziesz za mnie ręczył .

Ja tak naprawdę nie wiem za co te bany, ile w tym prawdy , może moje oskarżenia są krzywdzące , ale jesli to prawda to strasznie słabo z jego strony. No chyba że wiedziałeś
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Wiesz tak sobie myślę, jeśli nie wiedziłeś to jakim kumplem jest Sułtan że pozwolił Ci robić z gęby szmatę wiedząc że jest oszukańcem pierwszego sortu.

Ja na jego miejscu bym ci powiedziała na PW że czituję żebyś mógł wybrać czy dalej będziesz za mnie ręczył .

Ja tak naprawdę nie wiem za co te bany, ile w tym prawdy , może moje oskarżenia są krzywdzące , ale jesli to prawda to strasznie słabo z jego strony. No chyba że wiedziałeś

Rozumiem, że używasz mocnych słów, by wjechać mi na ambicję i oczekujesz, że zacznę obrażać @WIELKI SUŁTANAT.

Jestem człowiekiem kultury a jednocześnie istotą myślącą, nie sprowokujesz mnie w tak tani sposób.
Proszę o coś bardziej kreatywnego.

Nie wiem jak wyglądają Twoje plemienne przyjaźnie, ale ja szczegółów swoich działań nikomu nie zdradzam.
Co kto lubi.

Jeśli uważasz, że zrobiłem z gęby szmatę? Spoko, to tylko kolejna zniewaga do mojego notatnika.
Przywykłem, wystawiasz sobie świadectwo i pokazujesz ile jadu i niechęci w Tobie drzemie
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Jesteś szmatą liżącą dupe każdemu kto ci da lajka.
Niby potępiasz Witam ale cały czas szukasz jakiegoś argumentu by ich chociaż częściowo usprawiedliwić.

Gdyby mi zależało na lajk, to bym ich miał 3xwięcej.
Chcesz się założyć?
Myślisz, że nie wiem w jaki sposób to zrobić?

Problem polega na tym, że mam to koło dupska i mam w nosie czy ktoś się ze mną zgadza, czy nie. Będę zawsze uczciwie pisał prawdę czy jest ona popularna, czy kontrowersyjna
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Gdyby mi zależało na lajk, to bym ich miał 3xwięcej.
Chcesz się założyć?
Myślisz, że nie wiem w jaki sposób to zrobić?

Problem polega na tym, że mam to koło dupska i mam w nosie czy ktoś się ze mną zgadza, czy nie. Będę zawsze uczciwie pisał prawdę czy jest ona popularna, czy kontrowersyjna
Ty i uczciwość : D
Jesteś za głupi by wiedzieć co znaczy uczciwość.
Na tym kończę bo rzygać mi się chce na ciebie
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Rozumiem, że używasz mocnych słów, by wjechać mi na ambicję i oczekujesz, że zacznę obrażać @WIELKI SUŁTANAT.

Jestem człowiekiem kultury a jednocześnie istotą myślącą, nie sprowokujesz mnie w tak tani sposób.
Proszę o coś bardziej kreatywnego.

Nie wiem jak wyglądają Twoje plemienne przyjaźnie, ale ja szczegółów swoich działań nikomu nie zdradzam.
Co kto lubi.

Jeśli uważasz, że zrobiłem z gęby szmatę? Spoko, to tylko kolejna zniewaga do mojego notatnika.
Przywykłem, wystawiasz sobie świadectwo i pokazujesz ile jadu i niechęci w Tobie drzemie
pytałam Cię kiedyś o przyjażnie na plemionach, to chyba było za czasów botów w speed . czy byś dzwonił na policję czy poszedł po łopatę pamietasz? Powiedziałes że byś zgłosił , nawet by Ci brewka nie tykła . Jednak to nie takie proste ;)

Ja nie obrażam nikogo, nawet Sułtana, nie obracaj się przeciw nikomu tylko weź tą fucken "łopate" i ponieś konsekwencje swoich słów
 
Do góry