Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.521
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
3.041
Dobra wymyśliłem nowy czelendż tzw. Kłódka czelendż
Każdy z założycieli z top 20 plemion wrzuca przegląd członków plemienia u tego który będzie miał najmniej kłódek przy nickach wygrywa moje gratulacje
@Keymil LoveOrHate
@Małpa Yea Banana z Briką
@pajton.88.
@Pietrek z Sosnowca
@ktoś z dudu
@Interion
@TypowyMirekHandlarz
@Snuffy83
@AdiosMtherF
@OdKlEJoNy Architekt
@Sh1roo
@ExpertoCredite
@Makser
To jest genialne

Choć na miejscu Witam bym nie grał w te grę xD
 

Sikorrrr

Łucznik
Wynik reakcji
804
Przecież nikt na wstępie nie napisze, że ma bota. Wręcz przeciwnie. Dobrze, że żaden ze zbanowanych nie zarzekał się na matkę czy coś. A gdyby plemię wiedziało to by i tak plotka wyciekła ;p
@WIELKI SUŁTANAT (Choriel) pisał nie raz nie dwa, że jedzie na bocie, nie wierzę że nie wiedziałeś :) on jest tak głupi, że pisał to na grupie mess na 190 dodając, ze nie widzi w tym problemu xD mniej więcej między pisaniem, że jest „królem w Anglii”, a tym że każda akcje wybroni xd

No to zobaczymy teraz jak się będzie bronić zza krat xD
 
Wynik reakcji
3.041
@WIELKI SUŁTANAT (Choriel) pisał nie raz nie dwa, że jedzie na bocie, nie wierzę że nie wiedziałeś :) on jest tak głupi, że pisał to na grupie mess na 190 dodając, ze nie widzi w tym problemu xD mniej więcej między pisaniem, że jest „królem w Anglii”, a tym że każda akcje wybroni xd

No to zobaczymy teraz jak się będzie bronić zza krat xD
Nie musisz bronić akcjixD


Jesli nie masz konta
 

ozi228 x siemkas

Miecznik
Wynik reakcji
184
@WIELKI SUŁTANAT (Choriel) pisał nie raz nie dwa, że jedzie na bocie, nie wierzę że nie wiedziałeś :) on jest tak głupi, że pisał to na grupie mess na 190 dodając, ze nie widzi w tym problemu xD mniej więcej między pisaniem, że jest „królem w Anglii”, a tym że każda akcje wybroni xd

No to zobaczymy teraz jak się będzie bronić zza krat xD
Od kiedy król zmywa naczynia?
 

Siewca Życia x Koczownik

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.390
Dobra wymyśliłem nowy czelendż tzw. Kłódka czelendż
Każdy z założycieli z top 20 plemion wrzuca przegląd członków plemienia u tego który będzie miał najmniej kłódek przy nickach wygrywa moje gratulacje
@Keymil LoveOrHate
@Małpa Yea Banana z Briką
@pajton.88.
@Pietrek z Sosnowca
@Thug in-Dudu
@Interion
@TypowyMirekHandlarz
@Snuffy83
@AdiosMtherF
@OdKlEJoNy Architekt
@Sh1roo
@ExpertoCredite
@Makser

Joe chyba pisał, że w Dudu nikt bana nie wyłapał
 
Do góry