Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Beka, ja bym w czymś takim nie chciał grać xD klikaj sobie pod 5 osób, które niby mają obiecany końcowy skład w innym plemieniu xD i to jeszcze takim o złej reputacji, które, co jest potwierdzone na tym świecie:
1. Miało darmy rozwijane przez bota
2. Rozwiązuje wrogie plemiona swoimi kretami, gdy leci na nie akcja

nie wiem jak reszta, ale ja np. pierwszy raz gram w apk, więc mniej więcej od wstępnego wiem, że nie dostanę blaszki w przypadku wygranej apk
to jubileusz, każdy będzie chciał nagrodzić swoją stałą ekipę i jest to dla mnie zrozumiałe

co do rozwijania wiosek na bocie- no tak, żałosne, ale co mamy teraz sobie wszyscy w łeb palnąć, bo plemię, z którym mamy pona wioski sobie rozwijało w najżałośniejszy z żałosnych sposobów? Nie mamy na to wpływu, od tego jest support i to od nich powinniśmy wymagać w tej kwestii reakcji

Plemię jest dalej na mapie, więc musi być uwzględniane w dyplomacji
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Nie czytalem wysrywów blacka, ale widzę co mu odpisujecie. Co on może wiedzieć o ś184 jak on go zna tylko z FO. Wojsen przez hlose zostalo wyruchane to zaczęli trollować xd legitny z plemienia pacika był tylko @Sir Arturwd który wysłał całego deffa wojsenowi

black sie zna osobiscie zjechal wielkie P przez niego wiecej nie wystartuja
 
Wynik reakcji
494
Jaka skoorydowana akcja,Chelsi se skoczył Ci podłapali i kłodki zaczeli wrzucać XD druga sprawa że tam byl Las a Ares to tam sie rekrutacją dopiero co pojawiło chyba nawet po kumplach ale aż tak tego nie śledzę , panie szlachcic z gory dziekuje za odp

EDIT już sobie spawdziłem kumple pierwsze skoki 02.04 godziny poranne, ARES rekru 03.04 wieczór
@Doktor Hałs312 zapomnialeś odpisać, czy sie schowałeś na 2 dni po tym jak zrozumialeś swoj wysryw ?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Ej, ja tam speed lubię akurat, nie wrzucaj wszystkich do jednego koszyka.

Ciebie to można jedynie wrzucić do koszyka z odpadami.

SPEED to plemię bardzo aroganckich osób, z wyjątkiem mojego serdecznego przyjaciela @CoJaTutajRobie**

Keymil wygrał dużo światów, przez co trochę palma mu odbiła.

Niestety nie każdy jak ja potrafi zachować skromność, odnosząc wielkie sukcesy.
 
Do góry