Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Misio pysio

Miecznik
Wynik reakcji
136
Ta gra jest żałosna :/
Na pewno to jest ostatni mój świat i nawet nie wiem czy będę go grał do końca dla zabawy bo to co się tutaj odpierdala przechodzi wszelkie pojęcie.
Ja wiem że nie jestem graczem najwyższych lotów ale uważam że jakoś sobie radzę w tej gierce jednak bicie się ciągle z typami co dogrywają się za pierwszym razem od 5 do 30 ms to kurwa jest śmieszne. Ja rozumiem że ktoś ma szczęście i świetny refleks ale to już jest przesada żeby w każdym istotnym ataku się tak dogrywać. Gram w tą grę kilka lat i to jest pierwszy świat gdzie są tak wykwintni gracze. Support udaje idiotę że niby coś z tym robią a mają wyjebane w to.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Kwestią kluczową w wojnie Wygi - SPEED jest to, czy @TypowyMirekHandlarz utrzyma determinację u swoich ludzi. Będą wychodzić na minus, to raczej pewne, bo SPEED jest zgraną ekipą. Ale pomimo minusa, można stosować taktykę aPK czyli stracić 10 a na zapleczu zdobyć 15.
Jeśli będzie to długa wojna, to SPEED nie będzie miało innego wyjścia, niż prosić o jej zwieszenie. Nawet gdy będą znacząco prowadzili w niej.

Klucz - utrzymać motywację i determinację pomimo strat.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Piszecie o jakimś bociarskim speet a tu historyczna chwila..
Blakuś podpisał się z TI, czyli z swoim ulubieńcem Isarisu też .. TWORZY SIE NOWA HISTORIA

Widzisz, Black Snow bardzo rzadko popełnia błędy.
Mam wszystko przemyślane na kilka kroków do przodu.
Nie bez przyczyny napisałem o sojuszu osobistym z poszczególnymi graczami TI.
I nie bez przyczyny takie osobiste podpisuję. By nigdy nie być w sojuszu z tym kretem i popychadłem.
 

Sir Arturwd

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
378
Szczerze to nie jestem w stanie tyle przeczytać więc mógłbyś mi streścić te 700 stron i napisać gdzie zdradził :p

Ale najebaliscie stron , weekendu by brakło do przeczytania tego xd
 
Do góry