Dyskusja o sytuacji na świecie 200

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.255
Tak sobie wbiłem zobaczyć reakcję po dzisiejszej akcji i niczego innego się nie spodziewałem jak tego, że ludzie z APK będą walić sobie konia do statystyk. Xd
No nie no fakt, wybitna akcja na +0 i pare zburzonych budyneczków

Kiedy to wy jesteście na bombie zegarowej a nie my xD Jeszcze takie stosunki piękne, więc walenie dalej w APK da wam mniej wiecej tyle co nic
No to czekamy na odwet APK jak już witam przełamane i plus 50 na kolejnej akcji
Ale dobrze wiecie, ze naszym celem absolutnie nie jest pchanie tego frontu, bo mamy za sobą tysiące wiosek do zjedzenia, a wy sie dusicie w centrum.

Jesteście tak obsrani, że nawet do speed po pona poszliście, żeby broń boże ich 10 kratkowy front was nie zjadł. A my sobie was będziemy gotować w centralnym kotle, razem z braćmi z ares zjadając setki barb, które w ciągu miesiąca pięknie odwrócą froncik.

A trzon APK jest silniejszy niż trzon witam i takie są fakty, dodatkowo ares ma naprawdę kupę dobrych wojaków. Powodzenia!


Ale don't get me wrong, jestem pewny że witam ma jeszcze 7 asów w rękawie w postaci hejek, ojebania pały większej ilości plemion (w tym TI/!N!), wyciągania kretów które dobrze wiemy że macie (i vice versa) i kreatywnej walki. W końcu Witam jest jak obecny Usyk w swoim prime, a APK co najwyżej jak stary Tyson, który tak trochę już nie domaga xD
Co wcale dyplomatycznie nie gra na waszą korzyść, bo dyplomatyczne hodowanie was i dawanie wam kroplówki to hodowanie przyszłego bardzo, bardzo silnego wroga :)
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
No nie no fakt, wybitna akcja na +0 i pare zburzonych budyneczków

Kiedy to wy jesteście na bombie zegarowej a nie my xD Jeszcze takie stosunki piękne, więc walenie dalej w APK da wam mniej wiecej tyle co nic

Ale dobrze wiecie, ze naszym celem absolutnie nie jest pchanie tego frontu, bo mamy za sobą tysiące wiosek do zjedzenia, a wy sie dusicie w centrum.

Jesteście tak obsrani, że nawet do speed po pona poszliście, żeby broń boże ich 10 kratkowy front was nie zjadł. A my sobie was będziemy gotować w centralnym kotle, razem z braćmi z ares zjadając setki barb, które w ciągu miesiąca pięknie odwrócą froncik.

A trzon APK jest silniejszy niż trzon witam i takie są fakty, dodatkowo ares ma naprawdę kupę dobrych wojaków. Powodzenia!


Ale don't get me wrong, jestem pewny że witam ma jeszcze 7 asów w rękawie w postaci hejek, ojebania pały większej ilości plemion (w tym TI/!N!), wyciągania kretów które dobrze wiemy że macie (i vice versa) i kreatywnej walki. W końcu Witam jest jak obecny Usyk w swoim prime, a APK co najwyżej jak stary Tyson, który tak trochę już nie domaga xD
Co wcale dyplomatycznie nie gra na waszą korzyść, bo dyplomatyczne hodowanie was i dawanie wam kroplówki to hodowanie przyszłego bardzo, bardzo silnego wroga :)
no jako SPEED mamy do zjedzenia jeszcze masę barb zemstę i wygi

Fakt jest taki że kto ma obrzeża ten ma przewagę free wiosek jeszcze przez długi czas
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.203
Mylisz się!
TI jest podpisane sojkiem z DUDU, oraz ma PONa z eNkami, czyli eNki są w koalicji z DUDU przecież...
Potężna KOALICJA POŁUDNIA istnieje bo FO to ogłosiło. Gierka się nie liczy.

Masz rację, Brika nigdy nie miała skłonności do tworzenia ogromnych sojuszy. I Zicu też nie.
Przepraszam, że sobie wymyśliłem tą koalicję. To, że nie poinformowali plemienia o dogadaniu się, przekonuje mnie w zupełności.
A Snuffy siedzący z Briką na discordzie w czasie gdy Witam klepie pona ze Speed i zaczyna się potężne wycie na FO, to też zbieg okoliczności.
Dużo tego
 

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
No nie no fakt, wybitna akcja na +0 i pare zburzonych budyneczków

Kiedy to wy jesteście na bombie zegarowej a nie my xD Jeszcze takie stosunki piękne, więc walenie dalej w APK da wam mniej wiecej tyle co nic

Ale dobrze wiecie, ze naszym celem absolutnie nie jest pchanie tego frontu, bo mamy za sobą tysiące wiosek do zjedzenia, a wy sie dusicie w centrum.

Jesteście tak obsrani, że nawet do speed po pona poszliście, żeby broń boże ich 10 kratkowy front was nie zjadł. A my sobie was będziemy gotować w centralnym kotle, razem z braćmi z ares zjadając setki barb, które w ciągu miesiąca pięknie odwrócą froncik.

A trzon APK jest silniejszy niż trzon witam i takie są fakty, dodatkowo ares ma naprawdę kupę dobrych wojaków. Powodzenia!


Ale don't get me wrong, jestem pewny że witam ma jeszcze 7 asów w rękawie w postaci hejek, ojebania pały większej ilości plemion (w tym TI/!N!), wyciągania kretów które dobrze wiemy że macie (i vice versa) i kreatywnej walki. W końcu Witam jest jak obecny Usyk w swoim prime, a APK co najwyżej jak stary Tyson, który tak trochę już nie domaga xD
Co wcale dyplomatycznie nie gra na waszą korzyść, bo dyplomatyczne hodowanie was i dawanie wam kroplówki to hodowanie przyszłego bardzo, bardzo silnego wroga :)

Widzę nie nauczyliście się, choćby nie wiem jak snuficz odwalał fiolki dyplomatyczne to znajdą się dzbany twojego pokroju które mu mogą wszystko rozwalić, 150 i wybory krzesełkowe w kilku plemionach was niczego nie nauczyły;)
 

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.255
no jako SPEED mamy do zjedzenia jeszcze masę barb zemstę i wygi

Fakt jest taki że kto ma obrzeża ten ma przewagę free wiosek jeszcze przez długi czas
a sory nie wiedzialem z jakiego plemienia jestes, myslalem ze witamek XD

Widzę nie nauczyliście się, choćby nie wiem jak snuficz odwalał fiolki dyplomatyczne to znajdą się dzbany twojego pokroju które mu mogą wszystko rozwalić, 150 i wybory krzesełkowe w kilku plemionach was niczego nie nauczyły;)
tylko ze tym razem apk nie jest w 3 miejscach na mapie a w jednym :)
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.854
Nie wydaje mi się żeby Witam było chujowe, bo nie tracą, Raczej APK jest mocne i nie pada na strzała , front jest beton, aktywni gracze
wITAM absolutnie nie jest słabe, można się z nich śmiać że są głupi, ale nie słabi. Z resztą umniejszanie przeciwnikowi na FO w kwestii skilla to coś czego nigdy nie zrozumiem - jak wygrasz to sam stwierdzasz że pojechałeś cieniasowi, jak przegrasz to stawia cię to niżej od niego. Wroga trzeba chwalić, ładna akcja wITAM, szkoda że samo burzenie.
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.383
I Ty tutaj?
Po s190 , chyba nie przystoi Ci jakkolwiek się odzywać, jak przyszliśmy do Ciebie na front to zawinąłeś się tłumacząc, że masz pilną sytuację rodzinną, chyba jakoś tak to szło prawda? Będziesz miał okazję z nami powalczyć na pewno, ale na ten moment polecam Ci się skupić na grze, bo świat się dopiero zaczął i jeszcze może być tak, że Twoje plemie będzie się musiało z nami dogadać, pozdrawiam i życzę miłej gry.
Będzie korniks grał czy wyjazd na truskawki się szykuje ?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.203
Przypominajka

@Landoś to oszust, który rozpoczął świat od zyskania nieuzasadnionej i nieuczciwej przewagi:

1000015891.png

Normalne przejęcie? Oczywiście. Przypadkiem trafił obok kolegi z plemienia z poprzedniego świata, który tam też oddawał mu wioski:

1000015892.png

Oczywiście nie spocznę, póki oszust nie zostanie ukarany. Poruszę niebo i ziemię.
A nawet piekło.

Czekam na dowody, które zaproponował mi gracz, który tu na forum publicznie napisał, że Landoś oferował grę na bocie.
 
Do góry