Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
526
@kanar A enek nic nie łączy z dudu, chce Ci wytłumaczyć że koalicja to wymysł, po prostu łącza ludzie kropki, podobnie połączone są wasze, zabezpieczyliscie sobie granicę przy APK, enki zrobiły to samo z Ti. Brika podpisała się z dudu, APK podpisało się z bcm i ares.
Akcja rodzi reakcje.
Dodam że to Wy jesteście w bardziej komfortowej sytuacji, rozpędzeni niczym Polska reprezentacja w siatkówkę w 2023r. Macie bezpieczne obrzeża, pakt z APK, pakt z witam. Wygrany z tej wojny będzie dogadamy z wami.

Witam mocna ekipa więc ciężko im coś ugrać w dyplomacji, speed niby też jednak położenie APK zdecydowało że trzeba się dogadać czy to z witam czy z wami, a że bliżej im do ekipy keymila to się dogadali.

Jedyne zastrzeżenia i jakieś żale do dyplomacji moga mieć witacze, tutaj jak wspomniałem wcześniej podoba sytuacja do naszej ze s182, mocna ekipa to nikt ich na koniec zostawić nie chce jeśli mają wybór. I speed na pewno z wiarą w swoje umiejętności wolałoby mieć za sojusznika w półfinale APK niż witam, dlaczego ? Odpowiedz chyba jest jasna, jednak jeśli Witacze wygrają batalię vs Ares i APK to raczej nie będą mieli wyjścia.

Oczywiście nie biorę pod uwagę zmian w dyplomacji to może się wydarzyć, a nawet pewnie wydarzy bo za przewidywalnie by było.

Pozdrawiam

@edit A co do szybkich koalicji itp. za małe są mapy, za mało znaczących ekip by gra się toczyła inaczej. To nie światy 1-90 gdzie było duuuzo więcej graczy. Kiedy plemię 100 osobowe uważane było za masówkę, a teraz jak nie wbijesz w te 200 osób na świat to możesz mieć ciężko coś ugrać. Tego już nie unikniemy.
 

pajton.88.

Łucznik
Wynik reakcji
715
co jest na korzysc smiecia pajtona i briki

I Ty tutaj?
Po s190 , chyba nie przystoi Ci jakkolwiek się odzywać, jak przyszliśmy do Ciebie na front to zawinąłeś się tłumacząc, że masz pilną sytuację rodzinną, chyba jakoś tak to szło prawda? Będziesz miał okazję z nami powalczyć na pewno, ale na ten moment polecam Ci się skupić na grze, bo świat się dopiero zaczął i jeszcze może być tak, że Twoje plemie będzie się musiało z nami dogadać, pozdrawiam i życzę miłej gry.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.976
I Ty tutaj?
Po s190 , chyba nie przystoi Ci jakkolwiek się odzywać, jak przyszliśmy do Ciebie na front to zawinąłeś się tłumacząc, że masz pilną sytuację rodzinną, chyba jakoś tak to szło prawda? Będziesz miał okazję z nami powalczyć na pewno, ale na ten moment polecam Ci się skupić na grze, bo świat się dopiero zaczął i jeszcze może być tak, że Twoje plemie będzie się musiało z nami dogadać, pozdrawiam i życzę miłej gry.

Oby nie ;)
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.846
Tak sobie wbiłem zobaczyć reakcję po dzisiejszej akcji i niczego innego się nie spodziewałem jak tego, że ludzie z APK będą walić sobie konia do statystyk. Xd
A nie robiliście dokładnie tego samego ledwo w sobotę po całych 19 przejęciach? Słyszałem że słabo nam poszła pierwsza obrona, jakiś komentarz do dzisiejszej? Ilu grubych już leci na plecy ARES w akcie desperacji?
 

Mojtek

Łucznik
Wynik reakcji
941
Jako ze mamy na serwerze spolecznosc wegierska chcialbym zapytac czy ktos zna gracza nickiem Szekler, ktory byl pszczelarzem z Wegier i w IPN prowadzil dziennik pszczelarski?
Chetnie bym poczytal ten content, gralismy razem na s82 to byly dobre czasy...
 

Osssi

Łucznik
Wynik reakcji
1.589
I Ty tutaj?
Po s190 , chyba nie przystoi Ci jakkolwiek się odzywać, jak przyszliśmy do Ciebie na front to zawinąłeś się tłumacząc, że masz pilną sytuację rodzinną, chyba jakoś tak to szło prawda? Będziesz miał okazję z nami powalczyć na pewno, ale na ten moment polecam Ci się skupić na grze, bo świat się dopiero zaczął i jeszcze może być tak, że Twoje plemie będzie się musiało z nami dogadać, pozdrawiam i życzę miłej gry.
HoRjEl był na truskawkach i stracił tam rączki
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
jeszcze jakiś czas temu sam nazywałeś mnie przyjacielem, teraz kłamiesz wszędzie na mój temat

zwykły frajer pompka jesteś to cię usunąłem, proste

Nie nie kłamczuszku.
Ja w ostatnich dniach się śmiałem jedynie z Twoich wcześniejszych wpisów w kontekście tego jak rozwaliłeś się wczoraj offami.
Nie obrażałem, ni nic. Ale widać zabolało i dziś usunąłeś z przyjaciół, choć sam zapraszałeś.
Chcesz wojny, będziesz miał wojnę. Ja chętnie.
 

Fluxik

MEMIARZ
Wynik reakcji
2.552
@kanar A enek nic nie łączy z dudu, chce Ci wytłumaczyć że koalicja to wymysł, po prostu łącza ludzie kropki, podobnie połączone są wasze, zabezpieczyliscie sobie granicę przy APK, enki zrobiły to samo z Ti. Brika podpisała się z dudu, APK podpisało się z bcm i ares.
Akcja rodzi reakcje.
Mylisz się!
TI jest podpisane sojkiem z DUDU, oraz ma PONa z eNkami, czyli eNki są w koalicji z DUDU przecież...
Potężna KOALICJA POŁUDNIA istnieje bo FO to ogłosiło. Gierka się nie liczy.
 
Do góry