Dyskusja o sytuacji na świecie 200

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.596
Z 3D to było inaczej.

To @Bl-ack sno-w kierowal nimi z tylnego siedzenia, specjalnie tak zagrał by jego koledzy ze speed mieli wolne obrzeża.

Według moich informacji @Bl-ack sno-w zarzadza jeszcze 2 plemionami, które są na obrzeżach, ale to pewnie wyjdzie w swoim czasie.

Nie będę zdradzał, o które plemiona chodzi, wolę obserwować i podziwiać geniusz.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.655
Typie cala rada 3d to były multikonta speedow za co dostali kasacją, do czego keymil się zreszta przyznał więc za nim zaczniesz kłamać to ustalcie w tym swoim skompromitowanym plemieniu wspólna wersję
Ustalcie jedna wersje z tymi kretami tam, bo jedni z waszej smiesznej koalicji pisza tak, a drudzy tak
w propagande tez trzeba umiec

Niedlugo sie wykazecie mireczku na froncie, sami dazyliscie do wojny z nami
Zobaczymy kto sie skompromituje za jakis czas
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Drogi Blacku gdyby nie moja rekrutacja i dodatkowe człony to miałbym na plecach teraz 5 członowe plemie darm speedow "3D". Wyciągnąłem wnioski z poprzednich światów i jednym członem w centrum swiata nie ma sensu ruszać kiedy na plecach ciągle jakieś syfy by wyskakiwaly jak wyzej wspomniane darmy speedów.
Gdzie keymil jeszcze na dc się zarzekał ze maja z nimi nic wspólnego może inni wiedzieli ale on nie

Przez takie "plemiona" jak speed ta gierka zdechnie i nie długo kmic sam będzie musiał i tworzyć plemie z ludźmi z supportu bo nie będzie komu grac.

Pozdrawiam i życzę wam tu wszystkim miłego dzionka ❤️
(Botowcom i krętaczom speed oczywiście nie)

Drogi Mirku

Prawdopodobnie i tak masz już napchane plemię kretami i kosownikami. Wiem kto mnie atakował i jak to robił.
Rozumiem, że mięso armatnie też potrzebne, ale niestety podejrzewam, że zrobi Ci ono wielkie wyłamy w ustawionym froncie.
Niemniej życzę długiej walki, nie takie cuda w świecie plemion się działy.
Ja Ciebie nie oskarżam, wydaję tylko swoją opinię, możemy mieć odmienną.
 
Do góry