Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Różnica polega na tym że ja nie zacząłem bronić bociarstwa i tworzyć jakichś teorii spiskowych jak to południe podrzucało darmy speedom XD

Różnica polega na tym, że jesteś członkiem koalicji południowej i wiesz, że zrujnowałem cały skrzętnie ukrywany plan.
Więc wyj teraz i pakuj mandżur na świat 202
 
Wynik reakcji
2.392
Ale co Ty pierdolisz z dobry miesiąc temu mi pisałeś że na front do nas nie przyjdziesz bo wiesz że jesteś słabszy i nie masz czasu xddd a teraz mówisz że nie skończyłeś gry bo chcesz przeciwko nam pograć Ty czytaj co tam naklamales wcześniej bo inaczej nawet witamy cię wyśmiewają xddd

PS z witamow szanuje tylko ducusia za 67 świat i tsa i coopa doktora housea
No bo nie mam czasu na grę na froncie i to jest prawda. Tak samo jak to, że gdyby Was na 198 nie było to bym wcześniej wioski oddał, bo nie wiem czy nie zauważyłeś na dyskusji przedstartowej, którą zapewne czytałeś, ale ja nie cierpię farmy xd to był jedyny powód dla jakiego się nie usunąłem ze 198.

Do Witamów jako graczy nic nie mam, bo mam tam dobrych znajomych, nie mam nic do ich umiejętności, uważam jedynie, że Piotrek przelicytował mocno i że mefisto jest debilem.
Nie no, do pierwszej obrony gramy przecież i potem kasacja, to jeszcze trochę!

Zle

Zebyscie sie nie zdziwili z czasem, nie ustalajcie komus dyplomacji na forum
W koncu udalo mi sie na front wskoczyc, wygi idem po was.
Nie da się ustalić komuś dyplo na forum, ale musisz przyznać, że takie zgadywanki i gdybania są całkiem ciekawe jako codzienna gimnastyka dla umysłu, szybki przelot przez to co się komu opłaca najbardziej.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
no nie powiem, te dodatkowe 10 kratek frontu witam-speed byłoby tu na bank kluczowe...
SPEED wygrało dyplo północy a wITAM przegrało i to jest w tym najpiękniejsze, płaczecie o tego defa z BCM i ARES jakby to miało znaczenie ile podbijecie wiosek, kiedy wam za 200 przejęć zostaną już tylko czerwone a my mamy jeszcze 7000 szarych do podbicia.
No wpierdalaj te barby zamiast się tu udzielać, smacznego ci życzę jedyny argument jaki wam został XD już teraz nawet speed z dużej napisałeś pecie a jeszcze przed chwilą tak nimi gardziłeś no piękne to jest xd
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.384
no nie powiem, te dodatkowe 10 kratek frontu witam-speed byłoby tu na bank kluczowe...
SPEED wygrało dyplo północy a wITAM przegrało i to jest w tym najpiękniejsze, płaczecie o tego defa z BCM i ARES jakby to miało znaczenie ile podbijecie wiosek, kiedy wam za 200 przejęć zostaną już tylko czerwone a my mamy jeszcze 7000 szarych do podbicia.
Stary wywalić kilkadziesiąt karet i offów na 15 wiosek po 2k jest bardziej opłacalne niż 200 po 800 pkt na zapleczu
Czego nie rozumiesz ?
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Stary wywalić kilkadziesiąt karet i offów na 15 wiosek po 2k jest bardziej opłacalne niż 200 po 800 pkt na zapleczu
Czego nie rozumiesz ?

Ale wiesz, że Witam będą mieli obrzeża szybciej niż myślisz?
To moje kolejne proroctwo. Obserwuj.

--

Ale forum zdechło bez lakiernika, trzeba przyznać.

3 dni go nie ma i 3 dni rekordowo długich dyskusji na temat świata plemion XD
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.854
No wpierdalaj te barby zamiast się tu udzielać, smacznego ci życzę jedyny argument jaki wam został XD już teraz nawet speed z dużej napisałeś pecie a jeszcze przed chwilą tak nimi gardziłeś no piękne to jest xd
SPEEDy nadal zasługują na pisanie ich wielką literą jeśli obok piszemy wITAM, dla kontrastu. W innym kontekście dalej bym pisał sPET ale głupio tak stawiać ich na równi z wami.
Tak barby to nasz "ostatni arguemnt" bo jest prawdziwy i to cię boli. Czas wam się kończy i jak psycha frontowcom APK nie siądzie i nie uda się ARESów przepychać po 100 wsi na akcje to zaraz zostaniecie okrążeni i zdławieni. Powodzenia na akcji, dużo szczęścia życzę, przyda wam sie boost morale bo rzeczywistość nie rozpieszcza :*
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
SPEEDy nadal zasługują na pisanie ich wielką literą jeśli obok piszemy wITAM, dla kontrastu. W innym kontekście dalej bym pisał sPET ale głupio tak stawiać ich na równi z wami.
Tak barby to nasz "ostatni arguemnt" bo jest prawdziwy i to cię boli. Czas wam się kończy i jak psycha frontowcom APK nie siądzie i nie uda się ARESów przepychać po 100 wsi na akcje to zaraz zostaniecie okrążeni i zdławieni. Powodzenia na akcji, dużo szczęścia życzę, przyda wam sie boost morale bo rzeczywistość nie rozpieszcza :*


kaczy%C5%84ski-jaros%C5%82aw.gif
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
Ważę 82 kg
Jedyne co mogę podbić, to swój nastrój gasząc takiego drwala jak Ty.
Jak tam na 198? Nie udało się? Dostałeś mele równo ze Świetlikiem?
Iks de
lata twoja fota już od dawna po FO
musisz mieć 1.60, żeby ważyć 82kg

Ładujesz 100 postów dziennie jakby to był twój etat zasilkowiczu. Jestes już od jakiegoś czasu pośmiewiskiem na tym FO i ty będziesz pisać o jakiś drwalach.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
lata twoja fota już od dawna po FO
musisz mieć 1.60, żeby ważyć 82kg

Ładujesz 100 postów dziennie jakby to był twój etat zasilkowiczu. Jestes już od jakiegoś czasu pośmiewiskiem na tym FO i ty będziesz pisać o jakiś drwalach.

Latać to możesz Ty jak dorobisz się skrzydeł.
Mojej foty nie ujrzysz w całym internecie, bo nie jestem fejsbukowiczem.
Gdyby się gdzieś pojawiła, to już bym dawno tu nie pisał, bo jestem tchórzem.

Za 16 dni mam zaplanowany kolejny zabieg, więc oswajaj się z myślą, że teraz będzie 150 postów dziennie, przez najbliższe 2 miesiące
 
Do góry