Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Przecież Ty nie wychodzisz na ulicę tylko gnijesz przed komputerem całe dnie jak przystało na przegrywa.

Czyli tak jak Ty, z tym, że Ty wychodzisz rzadziej bo walczysz jeszcze o...wirtalną blachę XD XD XD

No dobra, ja rozumiem solidarność lakiernika z lakiernikiem, więc daj mi ponownie wykład o lakiernictwie
 

Janusz z Passata

Pikinier
Wynik reakcji
31
Czyli tak jak Ty, z tym, że Ty wychodzisz rzadziej bo walczysz jeszcze o...wirtalną blachę XD XD XD

No dobra, ja rozumiem solidarność lakiernika z lakiernikiem, więc daj mi ponownie wykład o lakiernictwie
Lakiernik samochodowy wykonuje czynności związane z remontem i renowacją powierzchni nadwozi samochodowych. Przygotowuje powierzchnię, nakłada powłoki lakiernicze oraz suszy je lub utrwala róŜnymi technikami. Lakiernik samochodowy wykonuje czynności związane z remontem i renowacją powierzchni nadwozi
 

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
Czyli tak jak Ty, z tym, że Ty wychodzisz rzadziej bo walczysz jeszcze o...wirtalną blachę XD XD XD

No dobra, ja rozumiem solidarność lakiernika z lakiernikiem, więc daj mi ponownie wykład o lakiernictwie
Zaprawdę śmieszny z Ciebie gość, bo do zabawnego Ci bardzo daleko i brakuje trochę klepek. Gdzie napisałem, że jestem lakiernikiem Black?
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Przeprosiłem Speed

lol

Zero litości dla oszustów i bociarzy.
Będą piętnowani dzień dnia, do końca swojego śmiesznego plemienia.
Idź już i nie przynoś wstydu swojej rodzicielce
SPEED samo się przyznało do oszustw, bo przyznali, że ktoś od nich to zrobił a ten ich przeprasza za to, że pisał o tym XD

Chłopie nigdy więcej nie patrz w lustro, bo zobaczysz tam krasnala w pampersie
Pozwolę sobie poprawić Twoją wersję przeprosin:

'Przepraszam internetowe anonimowe loginy za to, że pisałem o ich plemiennych oszustwach, do których sami się przyznali. To moja wina, że o tym napisałem. Wybaczcie SPEED, następnym razem założę klapki na oczy. A już najbardziej ubolewam, że zmieniałem waszą nazwę plemienia. Kładę się przed wami plackiem i proszę o wybaczenie. Z wyrazami szacunku - Joe'
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.848
Dla Ares i apk to dramat bo wierzyli w odsiecz wiedeńska że str speed a tak jest klops bo nie zagrali w ich układankę tylko wybrali to co wygodne na ten moment dla nich i oni póki co wygrali dyplo na północy
no nie powiem, te dodatkowe 10 kratek frontu witam-speed byłoby tu na bank kluczowe...
SPEED wygrało dyplo północy a wITAM przegrało i to jest w tym najpiękniejsze, płaczecie o tego defa z BCM i ARES jakby to miało znaczenie ile podbijecie wiosek, kiedy wam za 200 przejęć zostaną już tylko czerwone a my mamy jeszcze 7000 szarych do podbicia.
 
Do góry