Dyskusja o sytuacji na świecie 200

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
Jutrzaki mnie nienawidzą bo mówię o nich prawdę, podobnie jak o Tobie, powinniście się z nimi dogadać, bo to takie same śmietniki jak trd wysyłające fejkowe grupówki do przeciwnika. Wypierdalaj bo to ciebie nikt tu nie zaprasza i nic ciekawego poza obelgami nie piszesz.


Ale ja mam w chuju 198, bo ja tam się zalogowałem na poczekajce na ustawienia 200, jakby nie to, że chciałem pograć przeciwko Jutrzakom to bym się tam oddał do rozbiórki w momencie decyzji o grze tutaj w radzie xd Marzyciela znam dopiero ze 198 i nie odpowiadałem tam za nic poza swoim kontem, więc stul pysk, bo to jest 200 a nie 198 łachu jebany, jak tęsknisz za 198 to oddaj wioski Witamom i idź tam grać
Ale co Ty pierdolisz z dobry miesiąc temu mi pisałeś że na front do nas nie przyjdziesz bo wiesz że jesteś słabszy i nie masz czasu xddd a teraz mówisz że nie skończyłeś gry bo chcesz przeciwko nam pograć Ty czytaj co tam naklamales wcześniej bo inaczej nawet witamy cię wyśmiewają xddd

PS z witamow szanuje tylko ducusia za 67 świat i tsa i coopa doktora housea
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Przypadkiem nie rozwaliłeś się na ceiterze? To znaczy, że jesteś większym tuzem od niego

Przypadkiem nie? Nie atakowałem ceitera.
O rozwalaniu nic nie pisz, bo to co zrobiłem z aPK...mogę zostać inżynierem, zrobiłem własny wiatrak.

--

Ja słyszałem że apk ma się złożyć na jedną akcję.
@Landoś @Leandere @Snuffy83 @Buduj Mur
Jakim prawem jeszcze stoicie? Nie wstyd wam?

Krety, które dostają siłówki głosu nie mają. Więc utkaj
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.319
Jeśli Keymil podpisze się z witam, to tylko dlatego że jest pewny że nie mają z nim szans na żadnym etapie gry, więc takie wzajemne bicie się między witam a APK jest mu na rękę dopóki nie pozbędzie się tematu Wyg.

Źle myślę? :)
Zle

Zebyscie sie nie zdziwili z czasem, nie ustalajcie komus dyplomacji na forum
W koncu udalo mi sie na front wskoczyc, wygi idem po was.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Zle

Zebyscie sie nie zdziwili z czasem, nie ustalajcie komus dyplomacji na forum
W koncu udalo mi sie na front wskoczyc, wygi idem po was.

Podobno nie masz nic do gadania i się dyplomacją nie zajmujesz.
A regularnie komentujesz.

Nikt nie twierdzi, że zostało coś już podpisane, bo np ja takiej wiedzy nie mam.
Wiem natomiast, że SPEED na 100% to zrobi, dla swoich własnych korzyści.
Mogą postąpić inaczej, co będzie absurdem i głupotą
 
Do góry