Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.437
Chociaż nikt nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak surfer. Niby maly, ale wariat.
Co tu się odwatykania. Wchodzę na forum po dniu nieobecności, widzę ten melodramat o końcu meczu tenisa Blacka z Lakiernikiem i nie mogę uwierzyć że bez tego tu zostało napisane kilkanaście stron. Nawet na temat, bo sporo odniesień do czwartkowej akcji Witam i dyplo Speed. I oto w ostatnim najbardziej bieżącym poście Ty jednak nadal tu jesteś Isarisu xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.685
Co tu się odwatykania. Wchodzę na forum po dniu nieobecności, widzę ten melodramat o końcu meczu tenisa Blacka z Lakiernikiem i nie mogę uwierzyć że bez tego tu zostało napisane kilkanaście stron. Nawet na temat, bo sporo odniesień do czwartkowej akcji Witam i dyplo Speed. I oto w ostatnim najbardziej bieżącym poście Ty jednak nadal tu jesteś Isarisu xD
Ja tylko przestałem zwracać uwagę na chore dziecko, nigdzie się nie wybieram <3

A akcja APK porządna, raczej zaskoczyli pozytywnie.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.437
Wyrównujemy szanse bo walicie w sporej przewadze wiosek, tak cię to boli że nie będziecie mogli walczyć z mniejszym przeciwnikiem?
Tak Hałs bo oni tego nie chcą. Ktoś rozsądny mógłby zdecydować żeby walić w ARES i próbować jednak zdobyć te obrzeża. Ale nie, uparli się walić to APK za wszelką cenę. I w sumie nie wiem czy to jest brak strategii czy zawiść
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.130
Tak Hałs bo oni tego nie chcą. Ktoś rozsądny mógłby zdecydować żeby walić w ARES i próbować jednak zdobyć te obrzeża. Ale nie, uparli się walić to APK za wszelką cenę. I w sumie nie wiem czy to jest brak strategii czy zawiść
Nie no, mają pełne zagrody przy nas a pod Aresy dopiero podchodzą, nie jest powiedziane że nie zmienią celu za te dwa tygodnie, na ten moment walenie w nas akurat jest dla nich logicznym wyborem, tylko zabawne że już jest płacz o ściąganie defa jak walą 1 950 wsi vs 950 w APK i oczekują że będzie to bronić tylko na defie z jednego członu xD
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Tak Hałs bo oni tego nie chcą. Ktoś rozsądny mógłby zdecydować żeby walić w ARES i próbować jednak zdobyć te obrzeża. Ale nie, uparli się walić to APK za wszelką cenę. I w sumie nie wiem czy to jest brak strategii czy zawiść

a po co mamy bic ares? ogolnie beka ze wy majac caly czas dostep do obrzezy nie potrafiliscie tego szybciej zageszczac xDDD

Gdybysmy sie pozycjami zamienili to witam mialoby 2x wiecej wsi pewnie niz teraz xd
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
14.038
hałs to chyba najlepszy gracz w historii, pokonał speed pokonał p! a potem jeszcze na 170 ciągnął p! do zwycięstwa, do szczęścia brakuje tylko żeby pociągnął speed do wygranej, może tutaj na s200?
 
Do góry