Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.350

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
A ty masz kompleks na mój temat najwidoczniej skoro cały czas spoglądasz mi w historię a twoje plemię obecnie dostaje w dupę XD
Może chcesz jeszcze mój link do Facebooka żebyś mógł spamować moim profilowym?
Słuchaj to ty popełniłeś błąd wyzywając mnie od frajera, więc cię wyjaśniam na szybko, już w sumie skończyłem, a takie oferty podania profilu na fb to możesz lakiernikowi składać on ponoć szuka chłopaka.
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.350
Słuchaj to ty popełniłeś błąd wyzywając mnie od frajera, więc cię wyjaśniam na szybko, już w sumie skończyłem, a takie oferty podania profilu na fb to możesz lakiernikowi składać on ponoć szuka chłopaka.
Za wszelką cene próbujesz udowodnić swoją wyższość a nie widzisz problemu. Nie rozumiem tego spoglądania na mój profil. Zresztą 174 to jak dobrze pamiętam byl wasz kret w radzie - black angel i większość osób rzuciła kontem
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Za wszelką cene próbujesz udowodnić swoją wyższość a nie widzisz problemu. Nie rozumiem tego spoglądania na mój profil. Zresztą 174 to jak dobrze pamiętam byl wasz kret w radzie - black angel i większość osób rzuciła kontem

Gościu, ciśniesz mi od frajera i później się Dziwisz że ci odbijam piłeczkę? Różnica jest taka że ja mam jakiekolwiek argumenty za tym że jesteś miernota, zawsze to samo
 

Snuffy83

Szlachcic
Wynik reakcji
7.509
@Snuffy83 zapowiada się kolejna z rzędu klęska
@Snuffy83 na Twoim miejscu gdybym miał takie plemię, to bym wrzucił kasację i zmienił nazwisko
Nie. To mój wróg

Pamiętam co o mnie pisał, nie wybaczę:
Na zero
Piękna akcja, pewnie @Snuffy83 organizował
--
Halo @Snuffy83 kumplu. Widzę, że masz tam pełno warzywek w plemieniu.
Choć terytorialnie na dłuższą metę to niewykonalne, ale istnieje duże szansa, że w 100 dniu świata i w Witam i APK zostanie tylu graczy, że będzie można jakąś fuzyjkę strzelić.
Wow, ale to by był kolos. SPEED, które chce ograć APK by dostało pięknego kopniaka.

Przygotowałem nawet mapkę podglądową


Wow, ale to by był game changer czy jak to się pisze.
Halo @Snuffy83 kumpel
A.Dumas mówił, że to kobieta zmienną jest :D
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
A.Dumas mówił, że to kobieta zmienną jest :D

Ty tam nie filozofuj. Przyznaj, że masz kompleks wielkiego Blacka.
Drugiego dnia świata zablokowałeś mnie na priv, choć jeszcze nic do Ciebie nie napisałem.
A planowałem, niestety wyskoczyło, że jestem bloknięty.
Można powiedzieć, że dałeś mi bloka wyprzedzającego.

Ale do rzeczy.
Kumple czy wojna?
To najważniejsze pytanie. Jestem gotów Ci wybaczyć wszystkie grzechy, jeśli okażesz się mądrym człowiekiem.


A tak w ogóle, ktoś został już przejęty 2x na danym świecie?
Bo wygląda na to, że idę na rekord, jakiś nołnejm grubasa na mnie wysłał a wszystko rozbiłem na APK.
Pewnie to kolejna darma APK.
Nie pokonacie mnie, odrodze się ponownie na waszych tyłach i dalej będę z wami walczył. Do końca świata i o jeden dzień dłużej
 
Do góry