Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Rozumiem, że nie wiesz co to zasady po tym jak nawet twoja gumowa - pompowana żona zdradza cie z bratem bliźniakiem, a ty na to patrzysz cuckoldzie ale APK właśnie takie zasady posiada. Pozdro View attachment 62487

A co Ty masz pachołku do gadania XD XD

Siedź grzecznie i patrz jak zmienia się północ.
Oczywiście to co wyżej żart, ale jesteś za głupi, żeby go złapać.
Znikniecie jako pierwsi, mam nadzieję, że wtedy tchórzu nie zwiniesz majdanu, tylko przyjdziesz tu pogadać
 

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.446
Chłopaczki z nieparzystych już niech się tak nie prują, jak to bardzo w konia zostali zrobieni... Topka farmerów bardzo nie odskoczy bo będzie ograniczona limitem, pare razy przeklikać AF'a i pobiegać troche wojskiem po okolicznych graczach i już wpadnie wystarczająca ilość surki aby nie odstawać. Macie czas aby na prędkości 2 tłuc się z wrogiem na froncie 24/7 (tak wyglądają aktywne fronty), to farmienie nie sprawi wam żadnych problemów. Problemem jest tylko to, że już do perfekcji dopracowana kolejność klikania budynków i 5 darm do przejęcia na start nie będą gwarantować najszybszego rozwoju na początku, czyż nie? Wiele osób (w tym ja) nigdy nie miało okazji grać na świecie z ograniczonym farmieniem, co na pewno będzie ciekawym doświadczeniem, móc znowu w tej grze troche pomyśleć, a nie lecieć utartym schematem przetestowanym już na 10 innych światach.
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.349
Tak, jest to świetny wynik, jestem z niego dumny.
Dlaczego celowo kłamiesz na mój temat? Nie uciekaj od odpowiedzi
W ciągu dwóch lat jak Cię widzę na FO zawsze kończysz na etapie jednej wioski
Możesz wyciągać historyczne dane sprzed 10 lat. Zweryfikować nie można bo co chwilę dostajesz bana a na tw statsach nic nie ma.
Pamiętam że kiedyś miałeś nick coś na A, ale dla mnie jesteś zwykłym trollem
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
W ciągu dwóch lat jak Cię widzę na FO zawsze kończysz na etapie jednej wioski
Możesz wyciągać historyczne dane sprzed 10 lat. Zweryfikować nie można bo co chwilę dostajesz bana a na tw statsach nic nie ma.
Pamiętam że kiedyś miałeś nick coś na A, ale dla mnie jesteś zwykłym trollem

Przestań unikać odpowiedzi.
Konkretne proste pytanie
Dlaczego skłamałeś rozpowszechniając nieprawdziwe informacje na mój temat?
Czy ja na Twój temat też tak robię?
 
Do góry