Dyskusja o sytuacji na świecie 200

KACZELNIK

Rycerz
Wynik reakcji
2.451
Słuchajcie, słuchajcie, mieszkańcy Khorinis!

Na rozkaz wielmożnego lorda Hagena ogłasza się co następuje.

W związku z zaistniałą sytuacją dla własnego bezpieczeństwa, obywatele powinni unikać lasów i bezdroży dookoła miasta co więcej zabrania się kontaktów ze zbuntowanymi wieśniakami.

Od chwili obecnej lord Andre przejmuje wyłączne dowództwo nad naszą strażą.

Wszyscy mieszkańcy którzy posiadają jakiekolwiek przeszkolenie w zakresie walki niech wstępują w szeregi straży .

Wszelkie środki bezpieczeństwa dotyczące górnego miasta zostaną jeszcze bardziej zaostrzone.

Strażnicy strzegący bram nie będą przepuszczać nikogo kto nie posiada zezwolenia na wejście od miasta.

We wszystkich miastach i regionach królestwa zostaje wprowadzony stan wojenny.

Sędziowie cywilni zostają pozbawieni swych praw a ich obowiązki przejmuj królewscy paladyni.

Każdy kto popełnił przestępstwo lub sprzeciwi się królewskiej straży podlega surowej krze.

Egzekucją tego prawa zajmie się wielmożny lord Andre.

Każdy mieszkaniec Khorinis, który popełnił jakiekolwiek wykroczenie ma obowiązek zgłosić się do lorda Andre.

W związku z atakiem zagrażającym naszemu miastu ma obowiązek przygotować się do walki tak jak pozwala mu jego stan majątkowy, dotyczy to zaopatrzenia się w zbroję i oręż, a także natychmiastowe rozpoczęcie treningu bojowego.
 

Alek-

Chłop
Wynik reakcji
68
wrzuci ktoś staty z tej akcji straszącej apk na witam?


Debilu wstawić ci definicję słowa sarkazm? XD Mam nadzieję,że więcej takich uposi mają w Ares

Kasujcie się tam czym prędzej to przynajmniej swoim zniknięciem na tym wirtualnym "dwusetnym świecie" przyczynicie się do zwiększenia średniego IQ na świat.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
No dobra @Keymil LoveOrHate dawałem Ci szansę, Twój wybór.

--

Halo @Snuffy83 kumplu. Widzę, że masz tam pełno warzywek w plemieniu.
Choć terytorialnie na dłuższą metę to niewykonalne, ale istnieje duże szansa, że w 100 dniu świata i w Witam i APK zostanie tylu graczy, że będzie można jakąś fuzyjkę strzelić.
Wow, ale to by był kolos. SPEED, które chce ograć APK by dostało pięknego kopniaka.

Przygotowałem nawet mapkę podglądową

1000015791.jpg

Wow, ale to by był game changer czy jak to się pisze.
Halo @Snuffy83 kumpel
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.350
No dobra @Keymil LoveOrHate dawałem Ci szansę, Twój wybór.

--

Halo @Snuffy83 kumplu. Widzę, że masz tam pełno warzywek w plemieniu.
Choć terytorialnie na dłuższą metę to niewykonalne, ale istnieje duże szansa, że w 100 dniu świata i w Witam i APK zostanie tylu graczy, że będzie można jakąś fuzyjkę strzelić.
Wow, ale to by był kolos. SPEED, które chce ograć APK by dostało pięknego kopniaka.

Przygotowałem nawet mapkę podglądową


Wow, ale to by był game changer czy jak to się pisze.
Halo @Snuffy83 kumpel
Ale fajne bajki piszesz
Napisz coś więcej
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
No dobra @Keymil LoveOrHate dawałem Ci szansę, Twój wybór.

--

Halo @Snuffy83 kumplu. Widzę, że masz tam pełno warzywek w plemieniu.
Choć terytorialnie na dłuższą metę to niewykonalne, ale istnieje duże szansa, że w 100 dniu świata i w Witam i APK zostanie tylu graczy, że będzie można jakąś fuzyjkę strzelić.
Wow, ale to by był kolos. SPEED, które chce ograć APK by dostało pięknego kopniaka.

Przygotowałem nawet mapkę podglądową


Wow, ale to by był game changer czy jak to się pisze.
Halo @Snuffy83 kumpel
Rozumiem, że nie wiesz co to zasady po tym jak nawet twoja gumowa - pompowana żona zdradza cie z bratem bliźniakiem, a ty na to patrzysz cuckoldzie ale APK zasady posiada. Pozdro IMG_1880.jpeg
 
Do góry