Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
W ogóle co tu się odwaliło pod moją nieobecność
Lakiernik i jego skrzydłowy @Kuwejt stworzyli pogląd jakoby Witam miało błagać SPEED.
Nieźle
Chciałbym poinformować, że tu obie strony powinny się wzajemnie błagać, bo SPEED może się za chwilę dyplomatycznie obudzić z ręką w nocniku.
To, że terytorialnie stoją aktualnie super, nie znaczy, że dyplomatycznie również.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Ale nie zaczepiaj, nie jestem zainteresowany twoimi usługami matrymonialnymi.

Przecież to tyś zaszczekał do mnie, kostkę ci rzucić?
Po główce pogłaskać?
Zostaw fo chorielowi bo tobie nie wychodzi :/

jak nie jesteś jak jeszcze 2 dni temu co trochę mnie oznaczałeś, różnica jest taka, że to Pan decyduje kiedy ma ochotę się odezwać do swojego kundla-nigdy na odwrót, dlatego odzywam się dopiero dzisiaj
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
jak nie jesteś jak jeszcze 2 dni temu co trochę mnie oznaczałeś, różnica jest taka, że to Pan decyduje kiedy ma ochotę się odezwać do swojego kundla-nigdy na odwrót, dlatego odzywam się dopiero dzisiaj
I w końcu dałeś się sprowokować, nie wytrzymałeś ciśnienia xD
A teraz wracaj grzecznie do budy :)
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
I w końcu dałeś się sprowokować, nie wytrzymałeś ciśnienia xD
A teraz wracaj grzecznie do budy :)

po pierwsze to nie prowokowałeś mnie dzisiaj ani razu więc jak mogłem dać się sprowokować i nie wytrzymać ciśnienia?

po drugie po prostu stwierdziłem, że należy ci się dzisiaj lekcja warowania, której właśnie ci udzielam.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
po pierwsze to nie prowokowałeś mnie dzisiaj ani razu więc jak mogłem dać się sprowokować i nie wytrzymać ciśnienia?

po drugie po prostu stwierdziłem, że należy ci się dzisiaj lekcja warowania, której właśnie ci udzielam.
Dzisiaj nie, wystarczyło raz ci odpisać i ciśnienie poszło, czyżby ciężki weekend?
Waruj żeby ci Kanar wioski za chwilę nie zabierał.
Albo ta koalicja co ci się w głowie utworzyła xD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Proponowałem 50k to uciekłeś.
Proponowałem perma - to samo.
Trzeci raz ci zakładu nie zaproponuje boś tchórz :)

Przemeczi Cię pięknie przekopał podsumowując Twoje tchórzostwo:)
50k proponuje chłop, którego odwiedza MOPS przynosząc dary, który tonie w długach i nie zarabia tyle rocznie.
Ok, boomer. Bardzo wiarygodny zakład XDDDD
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Dzisiaj nie, wystarczyło raz ci odpisać i ciśnienie poszło, czyżby ciężki weekend?
Waruj żeby ci Kanar wioski za chwilę nie zabierał.
Albo ta koalicja co ci się w głowie utworzyła xD

Ten co żyje w swoim wyimaginowanym świecie XD Świadomie deklu cie zaczepiłem żeby zrównać cie z ziemia, złapałeś przynętę bo jakże by inaczej i dostałeś oklep a teraz coś piszesz, że nie trzymam ciśnienia xD Ale łatwo poszło.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ten co żyje w swoim wyimaginowanym świecie XD Świadomie deklu cie zaczepiłem żeby zrównać cie z ziemia, złapałeś przynętę bo jakże by inaczej i dostałeś oklep a teraz coś piszesz, że nie trzymam ciśnienia xD Ale łatwo poszło.
Jedyne co zrównałeś z ziemią to swój poziom intelektualny, w końcu musisz uciekać do blacka żeby ktokolwiek ci dał aprobate twoich wysrywów xD

Uważaj, bo od wschodu też podobno koalicja na witam się utworzyła xD
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.855
Plus dodatkowo po 180 dniach te 3 plemiona to będą mieć po 50 aktywnie grajacych osób reszta to będą takie "zapchaj sloty" xD
Nie no, z blokadą składów właśnie będzie tak że raczej będzie agresywna redukcja żeby zebrać tylko tych najbardziej aktywnych a wśród plemion koalicjnych fuzje bo trzeba rozdać miejsca w ostatecznym składzie. Jeśli ktoś sobie pozwoli żeby zamknął im się skład w którym zostanie 50 aktywnych graczy a po drugiej stronie stanie 90+ aktywnych kont to będzie raczej szybkie domknięcie świata potem :p
Raczej nie , to jublieuszowy + swiat rosnie szybciej ze wzgledu na wieksze respienie szarakow. Nawet jak twoj przyklad 3 plemion sie sprawdzi to dwa z nich moga sie polaczyc i pokonac te ostatnie i dokladnie o taki przyklad jak bardzo patologiczne to jest mi chodzilo.
Jest dużo wiosek i dużo graczy ale surka x3.2 daje też masę grubych, eko 30 produkuje ponad 6 monet dziennie, o 2 więcej niż na świecie z surką 2.0. Już teraz SPEEDy w pierwszym członie mają 3,4% dominacji, a nie minął miesiąc od pierwszego przejęcia, świat ma ledwo 33 dni. Licząc że tempo przejmowania wiosek rośnie, spokojnie można założyć że ekipy które przetrwają będą miały 30-40% dominacji za 5 miesięcy, chyba że zawiążą się trzy lub cztery koalicje bijące się między sobą we względnej równowadze - problem w tym że od dawna w plemionach ekipy nie biją się do końca tylko rzucają kontami po dwóch słabszych akcjach a koalicje na pół świata tworzą się na etapie kilkunastu wiosek i wiążą ze sobą po kilkanaście członów na raz.
 
Do góry