Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Rextee

Pikinier
Wynik reakcji
14
oho witamki sie juz chwytaja desperacyjnych metod, chyba zdali sobie sprawe z sytuacji bez wyjscia
nie przejmujcie sie, nie byliscie faworytem, nikt od was niczego tu nie wymagal czy oczekiwal poza wami
kto sie jakos pokaze moze dostanie hejke od apk za miesiac
:O
czekaj to nie Ty prosiles rade stefanow zeby zrobic 4 czlon do Witam i to nie jeden raz obsrajtuszku?
 
Wynik reakcji
2.392
JEBAC CIE DARMIARZU. MASZ WYSTARCZAJACO WIOSEK, MYSLISZ ZE NIE WIEMY CO ROBISZ ZE SWOIMI XD
SCIAGASZ ICH STANY WOJSK A POZNIEJ ICH WYWALASZ POD PRETEKSTEM KRETOWANIA ALBO CZEGOS XDD

I TAK ZA KAZDYM RAZEM JAK SIE DARMY TOBIE I KOLEGOM KONCZA ;)
Kurde bela wydało się @Alek-, a mówiłem żebyś mi dał te mniejsze darmy.

Dokładnie, ani trochę nie jest podejrzane, że ktoś próbuje zdjąć założyciela który robi to co powinien robić założyciel, mija godzinka od wyrzucenia i KD Witam pomimo frontu z APK wyciska deffa z cyca dla noname'a którego właśnie przyjęli. No powiem Wam Pietrki, ma to sens XDDDDD
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.080
jeżeli czyimś głosen na fo jest choriel, to omg xd



anyway, Churiel gdzie te nicki graczy którzy srają na mnie z Pedalboys ????????????????????????
 
Ostatnia edycja:

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
jak to możliwe w takim razie ze ja z ludźmi tworzyłem P i mam kontakt do dziś, a jak o Tobie słyszą to się dziwią skąd takki cymbał się u nas wziął

ostatni post do Ciebie, szkoda odpisywać
zobaczymy gdzie będziesz za miesiąc dwa na jubileuoszowym

Choriel tez jest bardzo dobry akurat sporo umie jako gracz bardziej doceniany jest niz myslisz xD dziwne ze tak ciezko ci sie z nim dogadac xD
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.080
Choriel tez jest bardzo dobry akurat sporo umie jako gracz bardziej doceniany jest niz myslisz xD dziwne ze tak ciezko ci sie z nim dogadac xD


Niemożliwe że nie lubisz choriela na pewno z jakimś złem grałeś serio jakie schizy co ty gadasz ze złym grałeś mówię ci ze złym grałeś nne spróbuj ja ci ogarnę innego nie da się nie lubić choriela co ty gadasz dobry jest musisz spróbować innego bo różne są
 
Do góry