Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.976
dobra, dobra
wszyustko wszystkim
ale jak zagadujesz o grę i wyniki, to ripostowanie prywatą o komornika jest MEGA BAD
nawet black by to przyznał

watpie.

widzialem kolego ze sie pod nas ustawiasz :p
Tez grasz 75% deff tak jak kaza czy jednak zostalo Ci cos o playersach i ego top nie pozwala zrobic tego co jakis noobek kaze?
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.056
ego top widze dalej jest ;)
ego top, mordo od 182 do 186 skakaleś po każdej ekipe że moze Cie przyjmie i da pograć ze sobą od kEY przez P! do ekipa wawrzyna gdzie sie zawinales za chwile, do Witam i w koncu wylądodwałes i mi coś mowisz o ego
ruszylem gdzie ruszyłem, jestem gdzie jestem, jak nas pokonacie to luz, ale po co pajacerka na FO
grasz to sobie graj, ale nie pajacuj
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.976
ego top, mordo od 182 do 186 skakaleś po każdej ekipe że moze Cie przyjmie i da pograć ze sobą od kEY przez P! do ekipa wawrzyna gdzie sie zawinales za chwile, do Witam i w koncu wylądodwałes i mi coś mowisz o ego
ruszylem gdzie ruszyłem, jestem gdzie jestem, jak nas pokonacie to luz, ale po co pajacerka na FO
grasz to sobie graj, ale nie pajacuj

fo po to jest zeby pajacowac, ktos kto bierze tutaj posty na powaznie musi byc serio nienormalny XD
Nie musialem skakac po zadnej ekipie tak btw. kazda ekipa do mnie pisała pierwsza :p Jedyna ekipa jaka prosilem o gre to byly speed po classicu zeby grac z nimi na 172 :)


no i o pajacowaniu mowi chlop co sie splakal na 182 ze ludzie sie pokasowali albo wioski ziomkom z innym plemion oddali po info od rady o koncy wpisujac ich w profil plemienia jako zdrajcow xDDD
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.056
fo po to jest zeby pajacowac, ktos kto bierze tutaj posty na powaznie musi byc serio nienormalny XD
Nie musialem skakac po zadnej ekipie tak btw. kazda ekipa do mnie pisała pierwsza :p Jedyna ekipa jaka prosilem o gre to byly speed po classicu zeby grac z nimi na 172 :)
tak tak takżdy Cie prosil o gre bogu gierki dlatego był mindfuck skad sie ten typ wzial u nas s 182 i co on robi

grasz to graj, ale zbędna pompka ci nie sluzy

a skoro każdy ma w dupie posty na FO to czemu w gaarnisku odbijasz piłeczki jak coś ludzie z apk rzucą
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.934
tak tak takżdy Cie prosil o gre bogu gierki dlatego był mindfuck skad sie ten typ wzial u nas s 182 i co on robi

grasz to graj, ale zbędna pompka ci nie sluzy

a skoro każdy ma w dupie posty na FO to czemu w gaarnisku odbijasz piłeczki jak coś ludzie z apk rzucą
Jak to przecież @BulwaZaglady na kolanach przyszedł do choriela zeby zabral jakies konto w 2 linii bez frontu jako coop
nie kłam


@Choriel
Nie gadaj ze cie Matik o gre w kejach prosil jak on rzucał moneta kogo przyjąc xDDD
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.976
tak tak takżdy Cie prosil o gre bogu gierki dlatego był mindfuck skad sie ten typ wzial u nas s 182 i co on robi

grasz to graj, ale zbędna pompka ci nie sluzy

a skoro każdy ma w dupie posty na FO to czemu w gaarnisku odbijasz piłeczki jak coś ludzie z apk rzucą
bo czemu mialbym tego nie robic? czemu mialbym im nie odpisywac? xD
To ze im odpisuje oznacza ze sie tym przejmuje albo biore to na powaznie?

Skad sie wzial na 182? Vizygot do mnie napisal czy nie chce wbic na coopa xDDDD
Widzisz tym strzelcem nie masz zielonego pojecia co sie dzialo a pozniej pierdolisz glupoty :p

Masz takie samo info jak skilla w grze czytaj gowno xd
 
Do góry