Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.976
choriel, look na mape, tam z prawej strony jakies darmiarze sie zblizajom do was

a skad wiesz ze Ci darmiarze w nas uderza? ja wiem ze apk tylko na to czeka bo sa tak chujowi ze sami nic nie ugraja ale no coz xDDD jesli my jakims cudem padniemy to nie wroze wam przyszlosci pozniej :p No ale patrzac po wysrywach jakie tutaj piszecie zakladam ze nie macie zadnego pojecia o dyplo na swiecie i nie wiecie co sie dzieje ;)
 

@strzelec@

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.056
a skad wiesz ze Ci darmiarze w nas uderza? ja wiem ze apk tylko na to czeka bo sa tak chujowi ze sami nic nie ugraja ale no coz xDDD jesli my jakims cudem padniemy to nie wroze wam przyszlosci pozniej :p No ale patrzac po wysrywach jakie tutaj piszecie zakladam ze nie macie zadnego pojecia o dyplo na swiecie i nie wiecie co sie dzieje ;)
ty za to masz najwieksze i wiesz co sie dzieje a każdy inny głupi jest
karty już są rozdane, teraz tylko czekać kto co ugra w grze, bo układy się nie zmienia

a obrażać apk możesz, poki co i Wy i oni w tej wojnie pokazaliście to samo, toporki zdecydują
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.976
Witam, chciałbym z tej strony pogratulowac plemieniu aPK. Nie sadzilem ze tak szybko wyciagniecie asa w rekawie jakim jest @Hassam x Allanelo na froncie :p

Miejmy nadzieje ze kolega utrzyma taka sama forme jak na 182 lub 186 :)

Tutaj screen formy ze 182 :)

1711706077123.png
 
Do góry