Dyskusja o sytuacji na świecie 200

fopa

Łucznik
Wynik reakcji
272
Pytam Cię jakie mam kompleksy
Co, zatkało?
Musisz mieć przytłaczająco wielkie biorąc pod uwagę to, że tracisz tu tyle czasu przepychając się z ludźmi na forum, których nawet nie znasz.
Tyrali Cię tak za młodu w szkole, srali Ci do plecaka, kradli kanapki. Teraz Ty jak rycerz na białym koniu rozpocząłeś krucjatę randomowych ludzi na forum w jakiejś tam gierce. Powiedz tylko czy to jedyne forum czy już rozszerzyłeś swoją działalność?
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Samo atakowanie kobiet to kompleks. Tak się objawia kiedy mamusia nie dała ci miłości w dzieciństwie. Teraz próbujesz się mścić :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.191
Musisz mieć przytłaczająco wielkie biorąc pod uwagę to, że tracisz tu tyle czasu przepychając się z ludźmi na forum, których nawet nie znasz.
Tyrali Cię tak za młodu w szkole, srali Ci do plecaka, kradli kanapki. Teraz Ty jak rycerz na białym koniu rozpocząłeś krucjatę randomowych ludzi na forum w jakiejś tam gierce. Powiedz tylko czy to jedyne forum czy już rozszerzyłeś swoją działalność?

W chwili obecnej jedyne.
Jeszcze na menedżerze piłkarskim walczyłem o uczciwość, ale jak dokopałem się do brudów obsługi, to perma mi dali.
Tam jednak mniej pisałem o wiele.

Jednak co jakiś czas ich zaskakuję.

Nie mam żadnych kompleksów. Nie akceptuję oszustów, którzy w gierce przeglądarkowej przedłużają wirtualnego siusiaka nieuczciwą grą.
I będę dalej walczył.

A teraz sio nołnejm na koniec
 
Ostatnia edycja:

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Black nie umie grać w te konie i zabiera zabawę tym , ktorzy potrafia i chcieliby tu porozmawiac .
 
Ostatnia edycja:

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
No, na określony czas na pewno.
Przecież miałem już bana xD
Ty byś dostał kopa bez powrotu gdyby ktokolwiek się zainteresował tym, co robisz na tym forum.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.191
No, na określony czas na pewno.
Przecież miałem już bana xD
Ty byś dostał kopa bez powrotu gdyby ktokolwiek się zainteresował tym, co robisz na tym forum.

Nie, ja piszę o permie. Ty w pełni na niego zapracowałeś, jesteś najbardziej ohydną postacią tej gry.
Za znieważanie zmarłej matki Choriela, za obrzydliwe seksistowskie wstawki i za syfiarski język nie powinno Cię tu być
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
No, i dalej sram na ciebie tak jak wszyscy.
To nie ty biegałeś za chorielem i śmiałeś się, że pracuje na zmywaku w Anglii i nie stać go żeby wpłacić na pieski? XD
Zamknij mordę, bo się pogrążasz.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.191
No, i dalej sram na ciebie tak jak wszyscy.
To nie ty biegałeś za chorielem i śmiałeś się, że pracuje na zmywaku w Anglii i nie stać go żeby wpłacić na pieski? XD
Zamknij mordę, bo się pogrążasz.

Co miałem z Chorielem, to nie Twoja sprawa. Nigdy bym się nie posunął do znieważania czyjejś zmarłej rodziny, zwłaszcza, że w jego przypadku była to świeża sprawa. A Ty z czereśniarą nie tylko ją znieważałeś ale robiłeś jeszcze ohydne podteksty.
To tylko wierzchołek góry Twoich przewinień.
Nazywanie śmieciami, petami, psem, wyśmiewnie ludzi mało zarabiających i pracujących poza granicami....
Jesteś odpadem społeczeństwa.
 
Ostatnia edycja:

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.191
No i zapomnisz napisać o tym, co sam choriel pisał na temat innych :)

Nigdy nie posunął się do takich obrzydliwości jak ty.
Kim trzeba być, by wiedząc, że chłop stracił właśnie matkę, zacząć ją znieważać? I to jeszcze w tak obrzydliwy sposób jak to robiłeś ty. Kim?
Ty nie jesteś godzien nazwania człowiekiem
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Nigdy nie posunął się do takich obrzydliwości jak ty.
Kim trzeba być, by wiedząc, że chłop stracił właśnie matkę, zacząć ją znieważać? I to jeszcze w tak obrzydliwy sposób jak to robiłeś ty. Kim?
Ty nie jesteś godzien nazwania człowiekiem
Sram na to, skoro on nie miał hamulców to ja tym bardziej nie zamierzałem, i nie wstydzę się tego.
On jakoś nie biega i nie próbuje tego rozpamiętywać, ty za to cały czas to przytaczasz :)
 
Do góry