Dyskusja o sytuacji na świecie 200

kochamTwojastara

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
462
Black vs Isar to jakis wyzszy konflikt natury
niepowstrzymana sila spotyka sie z niewzruszonym obiektem czego efektem powstaja tu te wszystkie strony
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Przecież Szermet to tu się chyba logował raz co każdy trzeci dzień, a jeszcze tak wszystko zorganizowałem że nie miał żadnych szans się wybronić
Nie no beż przesady. Logowałem się częściej. Tyle że przed waszymi atakami szczęścia próbowali chlopcy z ADK ( Mych4 i jeszcze dwóch bambików )
Jak poszły ataki od was to już nie bardzo miałem się czym bronić:(
 

kochamTwojastara

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
462
Możliwe, ale poziom dyskusji od razu by poszybował w górę xD

No na pewno by sie tu wiecej faktow pojawialo odnosnie rozgrywki bo wy to jedynie slowne przepychanki i kto lepiej z kontekstu wysunie co jakies tam sprawy prywatne xD
ale fo to generalnie i tak stek bzdur wiec co za roznica wasze pierdoly czy czyjes inne xd
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.116
Nie no beż przesady. Logowałem się częściej. Tyle że przed waszymi atakami szczęścia próbowali chlopcy z ADK ( Mych4 i jeszcze dwóch bambików )
Jak poszły ataki od was to już nie bardzo miałem się czym bronić:(

Ty ale toż ze mnie darłeś łacha a pojechali Cię przede mną
 

Szermet

Szlachcic
Wynik reakcji
7.015
Nie no beż przesady. Logowałem się częściej. Tyle że przed waszymi atakami szczęścia próbowali chlopcy z ADK ( Mych4 i jeszcze dwóch bambików )
Jak poszły ataki od was to już nie bardzo miałem się czym bronić:(
Żeby nie było rozpracowaliscie mnie ładnie .
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.985
Nie no beż przesady. Logowałem się częściej. Tyle że przed waszymi atakami szczęścia próbowali chlopcy z ADK ( Mych4 i jeszcze dwóch bambików )
Jak poszły ataki od was to już nie bardzo miałem się czym bronić:(

przykro mi że tym razem nie dostaliśmy łomotu razem, ja muszę jeszcze chwilę poczekać...
 
Do góry