Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
523
Myślicie, że jest jakaś realna szansa, żebym dostał się do supportu i moderował s200, a po zakończeniu oddał prawa? Czy to raczej głupi pomysł? Podobno ludzie nie wracając z tamtąd o zdrowych zmysłach…

Jest tyle nie rozpatrzonych zgłoszeń, a do tego to:

View attachment 61785

Martwię się :c
Z tego co świadkowie powiadają to tam uczciwych i sumiennie pracujących nie biorą.
 
Wynik reakcji
6.791
Dlaczego? Potrafię przegrywać, nigdy nie pisałem, że jestem najlepszy to wiele ludzi mi daje taką łatkę z którą średnio się zgadzam
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Czekam aż wrzuci profil swojej patoinfluencerki(co zapowiadał że zrobi), wtedy będzie można z nim dyskutować xD
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
900
Sorry to do Nitro było pytanie

Dzieńdobry, słyszałam że na szybkich nie miałeś najlepszego dnia. bez złoścliwości to pisze

teraz zaczynam złośliwie

Kannar mówił że nie atakujecie przecież tych z Zemsty a widzę w statach że atakujecie i co dziwne oni wam zabierają wioski mimo że nie mogą się wspierać deffem jesszcze . Rozwiązaliście im to plemie 3D ?
 
Ostatnia edycja:

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.174
Dlaczego? Potrafię przegrywać, nigdy nie pisałem, że jestem najlepszy to wiele ludzi mi daje taką łatkę z którą średnio się zgadzam

No ale jak ja potrafię przegrać, to żeś darł łacha. Rzeczywistość dała Ci liścia a potem jeszcze kopnęła w tyłek XD
Nieudacznik

--

No i będziesz dyskutował z trollem, który wie, że nie da się wybronić przed czymś takim :D?

Morda tam, przejadę się po tym Twoim plemionku to zmienisz zdanie
 
Ostatnia edycja:

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
<iframe width="780" height="438" src="
" title="Dzień dobry nazywam się Czesio @władcy @much" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>
 
Do góry