Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.153
Wypowiem się w imieniu obłudnika
śniadanie: czarna kawa z dwoma łyżeczkami obłudnego cukru
drugie śniadanie: 3 banany skradzione z jego miejsca pracy
obiad: obłudne wykorzystanie pięknej małżonki do przygotowania obiadu za niego.
kolacja: brak
aktywność fizyczna: 100000 kliknięć w klawiaturę w celu wypisywania obłudnych zakłamanych postów.



Dla przypomnienia - Lista obłudników pracujących na kasie w biedronce:
1. @Bl-ack sno-w
HAŃBA

Morda ulana parówo
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
464
No to zeskanuj, a nie się mądrzysz.

Mówiono mi, że jakiś czas temu byliście tutaj jednymi z lepszych kumpli, gdy ja na chleb wołałem pep.
Dlaczego jesteś tak niemiły dla dawnego kolegi?

bo snow zaczal wyzywac takiego czlowieka o nazwie ecas ktory jest chyba ojcem szremeta
ten tez ma swoje lata wiex szermet juz mu nie odpuscil za dokuczanie staremu pierdowi
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.153
bo snow zaczal wyzywac takiego czlowieka o nazwie ecas ktory jest chyba ojcem szremeta
ten tez ma swoje lata wiex szermet juz mu nie odpuscil za dokuczanie staremu pierdowi

Nie nie Black nikogo nie zaczął wyzywać.
Napisałem Szermetowi, żeby poszedł do diabła, bo tak wychował syna a teraz liczył na oklaski z powodu powrotu do gry.
Na co on się wściekł i zaczął zachowywać się jak cham, czyli w zasadzie bez zmian.
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
464
Nie nie Black nikogo nie zaczął wyzywać.
Napisałem Szermetowi, żeby poszedł do diabła, bo tak wychował syna a teraz liczył na oklaski z powodu powrotu do gry.
Na co on się wściekł i zaczął zachowywać się jak cham, czyli w zasadzie bez zmian.

No ja bym polemizowal nad rzetelnoscia tego wpisu ale to nie o mojego starego chodzi
 
Do góry