Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
3.047
Nie kłam
Po edycji jest zaznaczony czas jej dokonania.

Ogólnie przestań zaczepiać, bo do niczego to nie prowadzi.
Już wolę gadać o ADK

Swoją drogą ciekawe czemu TI i N siedzą jak mysz pod miotłą.
@Brika nie zakazuj ludziom FO
Widziałem, że była edycja. Do innych to potrafisz się spruć o byle gówno a na klatę swoich błędów już nie potrafisz brać, haha

Będę pisał co chce, wygrałem z Tobą na 186 wygram i tutaj.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
GIF-laughing-funny-LOL-haha-hehe-hilarious-fun-happy-laugh-Kevin-Malone-Brian-Baumgartner-The-Office-GIF.gif
 

SzybkieOszustwo

Pikinier
Wynik reakcji
309
Dalej tracą, właściwie to już sami chcą wsie oddawać, bo marnują swój czas - to dotyczy ADK. ADK już raczej ma z wojny out, bo jedynym poleceniem jakie było to kierunek północno-zachodni do szarego raju oraz walenie nam katasami w kuźnie. Oczywiście brak perspektyw u nich na jakąś lepszą grę wykańcza u nich ludzi. No i dostali takiego strzała, że nawet tego nie mają jak zreorganizować. A HRN na ten moment delikatnie dostało. Na pewno nas próbują burzyć - jest to trochę upierdliwe, no ale wiadomo - my tracimy kuźnie w kilku wsiach, a oni tracą kilkanaście wsi. Szkoda paru tam ludków, bo niektóre rejony naprawdę super grają i potrafią postawić bardzo mocny opór, no ale jak łeb jest pierdolnięty to czego się spodziewać po reszcie organizmu xd

Witam to się potrafi ustawić, nie to co sPEED.
Kilka członów słabiaków z ADK zbudowało im wioski i teraz idą jeszcze raz zbudować na północnych zachodzie.

I po co było tak oszukiwać @Keymil LoveOrHate??
Jakbyś nie sciągnął 200 mulciaków to też byś mógł mieć dwa człony takich słabiaków jak ADK obok siebie.

Teraz nie będzie ani darm ani słabiaków do podbijania.
Miłego żarcia barb.. a no tak, ich też nie macie bo całą mapę zajęły mulciaki które teraz są kasowane <cisza>
 

Snuffy83

Szlachcic
Wynik reakcji
7.515
Jestem za. Jeszcze należy dodać, że dziadek @Snuffy83 jest z Katowic, więc można by było zrobić piękne zdjęcie na granicy Sosnowca i Katowic z dopiskiem: Witam-APK ponad podziałami. Jeszcze ze Snufim byśmy się symbolicznie trzymali za ręce jak pedały przyjaciele.
Czemu nie, po wszystkim możemy skoczyć do Waszego nowego Egzotarium i w tym wyjątkowym miejscu podpisać tajny sojusz.
PS. @Bl-ack sno-w z tym Sylwanem w wypowiedzeniu wojny pierwszy raz przesadziłeś...
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Czemu nie, po wszystkim możemy skoczyć do Waszego nowego Egzotarium i w tym wyjątkowym miejscu podpisać tajny sojusz.
PS. @Bl-ack sno-w z tym Sylwanem w wypowiedzeniu wojny pierwszy raz przesadziłeś...

W pełni świadomie napisane, nie byłem pod wpływem żadnych substancji.
Kret Sylwan grał w plemieniu, w którym rządziłeś.

--

Tak, yhy APK zobaczyło jakie manto Witam sprawiło ADK i już miękną. Jednak pamiętają świat 186 dobrze.

Jeśli nie będziecie obrażać Wielkiego Witam jestem w stanie zawrzeć z wami neutralne relacje
 
Do góry