Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
To tak ode mnie apropo tej czystości szaraków. Ale w sumie tam tyle darm że naprawdę można się zgubić <tanczy>

Jeszcze raz gratki dla Witam ! :O
 
Wynik reakcji
3.030
Potępiasz? A wczoraj pisałeś - 'przestańcie hipokryci, sami robicie to samo'.
No naprawdę jesteś srogi.

--

Jeśli wiem o tym, że ktoś z rodziny popełnił przestępstwo i skorzystam np z ukradzionych środków, to tak, jestem współwinny. Kapitalny przykład, którym walnąłeś się w łeb.
Dzięki

--

Jesteś czyściutki, bo nie Ty to zrobiłeś? Ale wiesz o tym.
A za chwilę chętnie na te darmy się rzucisz, albo będziesz prosił kolegów o deffika z tych wiosek, który będzie bunkrował Cię na froncie.
No bohater, będzie z oszustw korzystał, ale tego nie zrobił więc jest wszystko super.
Elegancko.
Nie myślałeś, żeby zostać lakiernikiem?
Tak, potępiam i tak, bawią mnie ludzie co jada po speed a lecą na botach konkretnie - są hipokrytami.

Ale ja napisałem o samym fakcie przestępstwa a nie korzystaniu z kradzionych rzeczy, toż to dzieci w podstawówce wiedzą, że za takie coś jesteś współwinny xD Inteligencja tutaj nie błysnąłeś.

Okej, czyli jak jest jakaś akcja plemienna, bociarze podbiją uczciwych graczy, później znudzi im się gra i pójdą do rozbiórki, wtedy wszyscy gracze, którzy dostaną wioski z tego gracza, są kretaczami, kłamcami i wszystkim co najgorsze? Nie chce tego pisać, ale w witam również tacy ludzie są dla twojej wiadomości. Widzisz tylko to co chcesz widzieć dla swojej wygody.

Błazen.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.107
Tak, potępiam i tak, bawią mnie ludzie co jada po speed a lecą na botach konkretnie - są hipokrytami.

Ale ja napisałem o samym fakcie przestępstwa a nie korzystaniu z kradzionych rzeczy, toż to dzieci w podstawówce wiedzą, że za takie coś jesteś współwinny xD Inteligencja tutaj nie błysnąłeś.

Okej, czyli jak jest jakaś akcja plemienna, bociarze podbiją uczciwych graczy, później znudzi im się gra i pójdą do rozbiórki, wtedy wszyscy gracze, którzy dostaną wioski z tego gracza, są kretaczami, kłamcami i wszystkim co najgorsze? Nie chce tego pisać, ale w witam również tacy ludzie są dla twojej wiadomości. Widzisz tylko to co chcesz widzieć dla swojej wygody.

Błazen.

Czekaj czekaj odnośnie tych Twoich pytań, to chciałbym zauważyć, że jeśli masz dowody na korzystanie z bota, to je przedstaw albo zgłoś. A nie chlapiesz ozorem.
Tu przedstawiono dowody i support wykasował wiele wiosek.
Rzucasz oskarżenia bez żadnego pokrycia, byle tylko odbić piłeczkę w innych.

A ja Ci piszę o korzystaniu z kradzionych środków, bo w obecnej sytuacji będziesz korzystał z oszukańczych metod Twojego plemienia, które będą Ciebie i Twoje plemię premiowały.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.107
@Fabcio czyli Lasowi dales 5/10 a ekipa grającym na botach/darmach koło 8/10

Nic dziwnego że @Ohtar1 wystartował tam z wami, multikonta na zastach i produkujemy darmy :)

No cóż, możecie zacząć kibicować, bo niby chłopy z lasu a jaja 2x większe niż TI/Speed czy inne darmo plemie.

Igrzyska zaczas zacząć.

Tak, to jest śmiech na sali
@Fabcio nie dostanie like, póki będzie reklamował i promował oszustów. Tu nie ma dyskusji. Dowody zostały przedstawione
 
Wynik reakcji
3.030
Czekaj czekaj odnośnie tych Twoich pytań, to chciałbym zauważyć, że jeśli masz dowody na korzystanie z bota, to je przedstaw albo zgłoś. A nie chlapiesz ozorem.
Tu przedstawiono dowody i support wykasował wiele wiosek.
Rzucasz oskarżenia bez żadnego pokrycia, byle tylko odbić piłeczkę w innych.

A ja Ci piszę o korzystaniu z kradzionych środków, bo w obecnej sytuacji będziesz korzystał z oszukańczych metod Twojego plemienia, które będą Ciebie i Twoje plemię premiowały.
To czekaj, czekaj, odbijam piłeczkę. Przez długi czas, wypisywałeś, że jestem oszustem, etc. gdzie twoje dowody? Żadnego nie przedstawiłeś, żaden ban po twoich wypowiedziach nie wleciał na moje konto, rzucasz oskarżenia bez żadnych podstaw?
Cóż za hipokryzja, Black gratuluję, bo orasz sam siebie genialnie.

Ja również będę pisał o bociarzach na tym świecie, jeżeli gra będzie w pozniejszym etapie. Wtedy będziesz mógł zgłaszać wszystkie wioski do kasacji, które zostały podbite w nielegalny sposób.
 
Do góry