Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
To, że skupiono uwagę na SPEED, nie znaczy, że inne plemiona mają ich mniej. Roi się od darmiarzy, wystarczy raz spojrzeć w ranking a nie na mapę.

Nie, przestań stosować manipulacyjne metody swojego szefa @Keymil LoveOrHate
Robił wczoraj dokładnie to samo zwalając winę na innych.
Skup się na sobie.
Siedzisz w zakłamanym oszukańczym plemieniu, działasz na rzecz jego rozwoju nie tylko w grze ale też tu na FO uprawiając tę propagandę.
Porównujesz kradzież śrubki do obrobienia banku i stawiasz znak równości.
Jesteś manipulantem i współwinnym oszustw Speed.
Jesteś oszustem takim samym jak oni, albo jeszcze bardziej bezczelnym, bo publicznie wypisujesz te bzdury. Bez składu i ładu
 
Wynik reakcji
3.047
Szumix wczoraj wywaliliście typa za rzekome boty. Chłop ma blachę za rok grania tylko, do tego nie rozwijał się od 2 dni. Koziołek ofiarny znaleziony pod wyjebke czy tam banik wleciał? <cisza>
To nie do mnie pytanie raczej, ja jestem tutaj aby tylko szarakiem. A to, że ma blachę za rok grania, czy 2 dni się nie rozwijał raczej żadnym argumentem nie jest. Ile tu graczy jest co tworzy nowe konta, żeby się "kamuflować". Gość gra aktywnie na 194 świecie i raczej graczem z rocznym stażem nie jest :p
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Ale sobie wymyślił. Siedzi z oszustami, za chwilę będzie brał wioski które zrobili na bocie, ale on jest czyściutki, bo ich nie stworzył.
No głupek po prostu
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
To nie do mnie pytanie raczej, ja jestem tutaj aby tylko szarakiem. A to, że ma blachę za rok grania, czy 2 dni się nie rozwijał raczej żadnym argumentem nie jest. Ile tu graczy jest co tworzy nowe konta, żeby się "kamuflować". Gość gra aktywnie na 194 świecie i raczej graczem z rocznym stażem nie jest :p
Spoko, strzelanie do kaczek na tym świecie dopiero się zaczyna, a już jest zabawnie.

Dzisiaj dzień Witamów więc to tyle na wtoreczek chyba.
 
Wynik reakcji
3.047
Nie, przestań stosować manipulacyjne metody swojego szefa @Keymil LoveOrHate
Robił wczoraj dokładnie to samo zwalając winę na innych.
Skup się na sobie.
Siedzisz w zakłamanym oszukańczym plemieniu, działasz na rzecz jego rozwoju nie tylko w grze ale też tu na FO uprawiając tę propagandę.
Porównujesz kradzież śrubki do obrobienia banku i stawiasz znak równości.
Jesteś manipulantem i współwinnym oszustw Speed.
Jesteś oszustem takim samym jak oni, albo jeszcze bardziej bezczelnym, bo publicznie wypisujesz te bzdury. Bez składu i ładu
Nie stosuje żadnych technik manipulacyjnych, za to Ty bardzo dobrze wiesz jak je stosować, ludzie się na to nabierają.
Jaka propagandę promuje? Potępiam bociarzy, potępiam zachowania, które są niezgodne z regulaminem gry. Wciskasz coś, co w ogóle nie ma miejsca. Ktoś z twojej rodziny popełni przestępstwo, jesteś za nie współwinny? Nie, nie jesteś.
"Porównujesz kradzież śrubki do obrobienia banku" no dla Ciebie jest to takie porównanie, bo nie wychodzisz z etapu jednej wioski i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak inne boty obrzydzają tą grę w późniejszym etapie.
Skończ kłamać i manipulować społeczeństwem, nic się nie zmieniłeś od 186 świata.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
Nie stosuje żadnych technik manipulacyjnych, za to Ty bardzo dobrze wiesz jak je stosować, ludzie się na to nabierają.
Jaka propagandę promuje? Potępiam bociarzy, potępiam zachowania, które są niezgodne z regulaminem gry. Wciskasz coś, co w ogóle nie ma miejsca. Ktoś z twojej rodziny popełni przestępstwo, jesteś za nie współwinny? Nie, nie jesteś.
"Porównujesz kradzież śrubki do obrobienia banku" no dla Ciebie jest to takie porównanie, bo nie wychodzisz z etapu jednej wioski i nawet nie zdajesz sobie sprawy jak inne boty obrzydzają tą grę w późniejszym etapie.
Skończ kłamać i manipulować społeczeństwem, nic się nie zmieniłeś od 186 świata.

Potępiasz? A wczoraj pisałeś - 'przestańcie hipokryci, sami robicie to samo'.
No naprawdę jesteś srogi.

--

Jeśli wiem o tym, że ktoś z rodziny popełnił przestępstwo i skorzystam np z ukradzionych środków, to tak, jestem współwinny. Kapitalny przykład, którym walnąłeś się w łeb.
Dzięki

--

Jesteś czyściutki, bo nie Ty to zrobiłeś? Ale wiesz o tym.
A za chwilę chętnie na te darmy się rzucisz, albo będziesz prosił kolegów o deffika z tych wiosek, który będzie bunkrował Cię na froncie.
No bohater, będzie z oszustw korzystał, ale tego nie zrobił więc jest wszystko super.
Elegancko.
Nie myślałeś, żeby zostać lakiernikiem?
 
Do góry