Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Przeglądam sobie mapę i podoba mi się jak gracze APK przejmują barby / swoich na granicy z frontem Stefańskim, dużo w nadmiarze grubych tam musi być :rolleyes: Gz dla Witamów, ciekawe czy poleci jakaś większa kontra ze strony ADK ;)
 

IKSSSDEEE.

Zwiadowca
Wynik reakcji
260
Sam zacząłeś nas atakować, wleciałeś z rapkiem na FO jak to nam offa w obronie ubiliście. Teraz jesteś punktowany jak dziecko to sobie śmieszki robisz - pierwsza akcja a już -17 jesteście, więc jak na pierwsze statystyki dla nas wynik satysfakcjonujący, ponieważ dopiero się skład sprawdza.

btw. Nowy kamień milowy odblokowany: Północny Zachód! Czas realizacji do soboty
Jaki to był atak? Dałem wam przysługę i zweryfikowałem gracza. Sorki, następnym razem pw Ci wyślę i najlepiej nic nie pisać na tym forum XD ja tam mogę nawet i na południe, gram 4fun :D Można zacząć w nowej lokalizacji więc świetnie się dla mnie składa bo mam jeszcze 2 światy;)
 

jahooxps

Chłop
Wynik reakcji
38
Tak zgadzam się, głównie miałem na myśli moje honorowe zakończenie gry od razu gdy się dowiedziałem o tej akcji.


Kolejna darma

jahooxps​



Super gra. A ja nie mogę nawet tego publikować bo dostanę bana ehh
Ty sam Jesteś darma nie znasz tematu to nie pieprz kocopołów.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
Przeglądam sobie mapę i podoba mi się jak gracze APK przejmują barby / swoich na granicy z frontem Stefańskim, dużo w nadmiarze grubych tam musi być :rolleyes: Gz dla Witamów, ciekawe czy poleci jakaś większa kontra ze strony ADK ;)


POLECI TO ADK NA POLNOCNY ZACHOD.


#WODZUUFAMTOBIE
 

CHAPON.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.360
Czyżbyśmy zaraz ujrzeli taktykę miękkich kolan i witam zajmie teren rekrutacją?
 

kochamTwojastara

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
457
Tak tak, ok.

Fajnie, że jubileuszowy świat ostatecznie postawi kropkę nad I w formie udowodnienia potęgi Witam.

Jedyne plemię, które wszystko co do tej pory osiągnęło, zrobiło w 100% uczciwie. Jedyne.
Mega

fajne to sa te skorzane paski na kilkadziesiat milimetrow grubosci
dobrze knebluja ruchy niepoczytalnych
 
Do góry