Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
No okej, nikt prawdopodobnie z bota tego nie robi. Ktoś zrobił sobie darmy na bocie i poniesie za to konsekwencje, krótka piłka. Nie wiem, wolałbym szczerze, żeby ludzie brali darmy które są budowane z bota bo to na jedno prawie wychodzi niż później siedzieć na froncie i bić się z bociarzami, którzy dogrywają wszystko co do milisekundy, oczywiście mając farta :)

Szczerze? Dla mnie robienie darm z bota jest mniej szkodliwe niż granie na botach. Oczywiście, zwyzywajcie etc. mi to rybka, takie jest moje zdanie. Żeby była jasność, żadnej formy korzystania z botów nie popieram.
Typie ale o czym ty gadasz, przecież nikt tu nie broni innych rodzajów botów i są one równie potępiane, ale jak wychodzi nowa sprawa na jaw to zajmujemy się tą sprawą, zamiast zapomnieć o tym po 5 minutach, bo na froncie są bociarze. Jakby ci ktoś młotkiem w czoło walnął, czy twoją reakcją byłoby "nie wiem no może i chłop chodzi z młotkiem i wbija gwoździe w głowy, no ale co z bociarzami na froncie???"
No to Ci Key jasno napisał, że osoba która była za to odpowiedzialna poniesie konsekwencje, co ma zrobić więcej?
Kazde plemię tu ma nasrane darm a się kreujecie na czystych bez żadnych darm, no litości
Chodzi o to, że nikomu w speed nie przeszkadzało to dopóki nie wyciekło to poza plemię i zrobiła się gównoburza. Wtedy wyrzucili z plemienia tą jedną osobę a sami umywają ręce.

Nie wiem w jakim celu umniejszasz skurwysyństwa i krętactwa z ich strony, ale jedyne osoby, które na tym korzystają to właśnie ci bociarze, których to tak nie lubisz.
 
Wynik reakcji
3.030
Typie ale o czym ty gadasz, przecież nikt tu nie broni innych rodzajów botów i są one równie potępiane, ale jak wychodzi nowa sprawa na jaw to zajmujemy się tą sprawą, zamiast zapomnieć o tym po 5 minutach, bo na froncie są bociarze. Jakby ci ktoś młotkiem w czoło walnął, czy twoją reakcją byłoby "nie wiem no może i chłop chodzi z młotkiem i wbija gwoździe w głowy, no ale co z bociarzami na froncie???"

Chodzi o to, że nikomu w speed nie przeszkadzało to dopóki nie wyciekło to poza plemię i zrobiła się gównoburza. Wtedy wyrzucili z plemienia tą jedną osobę a sami umywają ręce.

Nie wiem w jakim celu umniejszasz skurwysyństwa i krętactwa z ich strony, ale jedyne osoby, które na tym korzystają to właśnie ci bociarze, których to tak nie lubisz.
Tak jak pisałem, jednego i drugiego nie popieram, zaznaczam tylko co jest według mnie bardziej szkodliwe. Możesz się oczywiście nie zgadzać, ja wyraziłem tylko swoją opinię.
 
Do góry