Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
179
Mam nadzieję, że na tym świecie speed też będzie musiało grać bez dyplomacji, lecz nie z ich wyboru

NO MIEJMY NADZIEJĘ ŻE W SYTUACJI GDY JEST ZAMKNIĘCIE SKŁADÓW NIKT NIE JEST NA TYLE GŁUPI Z FAWORYTÓW ZE DADZĄ RADE WYGRAĆ 1v1 Z TAKIMI BOCIARZAMI

PRZYPUSZCZAM ŻE O POŁOWIE RZECZY KTÓRYCH UŻYWAJĄ NIE WIEMY
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Przejmuj wioski wroga i brązowe do woli

Ale upewnij się że nie są to gracze zaproszeni z łańcuszka, bo te rzeczy się zapisują :)
 
Wynik reakcji
46.359
Brawo spocuchy, całkowicie zabraliscie jakąkolwiek radość z tej gry. Więcej oszustw, więcej botów, więcej darm, a na s300 zagracie sami ze swoimi botami. Pluję na was totalnie i kończę moją przygodę z tym światem i plemionami. Żegnajcie a sPEET powinno zostać zbanowane a jak nie to koalicja wszystkich plemion ponad podziałami i niszczymy raka w zarodku. Powodzenia i dzięki za grę wszystkim przez te lata.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Brawo spocuchy, całkowicie zabraliscie jakąkolwiek radość z tej gry. Więcej oszustw, więcej botów, więcej darm, a na s300 zagracie sami ze swoimi botami. Pluję na was totalnie i kończę moją przygodę z tym światem i plemionami. Żegnajcie a sPEET powinno zostać zbanowane a jak nie to koalicja wszystkich plemion ponad podziałami i niszczymy raka w zarodku. Powodzenia i dzięki za grę wszystkim przez te lata.

Poddanie się nie jest sposobem rozwiązania problemu.
Ja walczyłem 6 lat z rakiem jUTRO i wygrałem.
Speed też zniszczę
 

Potężny Robert

Miecznik
Wynik reakcji
160
Brawo spocuchy, całkowicie zabraliscie jakąkolwiek radość z tej gry. Więcej oszustw, więcej botów, więcej darm, a na s300 zagracie sami ze swoimi botami. Pluję na was totalnie i kończę moją przygodę z tym światem i plemionami. Żegnajcie a sPEET powinno zostać zbanowane a jak nie to koalicja wszystkich plemion ponad podziałami i niszczymy raka w zarodku. Powodzenia i dzięki za grę wszystkim przez te lata.

Podpisuję się ,też kończę grę tutaj. Pozdro
 
Do góry