Dyskusja o sytuacji na świecie 200

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.459
Aż mi szkoda Nitro Cee wygląda na miłego chłopca. Chcialoby się go wziąc do domu i wychować od nowa.
To mówisz Nitro że jakaś akcja w Speed na S150 w radzie była a Ty teraz wystartowałeś z ta sama radą ?
Potwierdzam, to jest prawda.
Chodziłem z @Nitro Cee do jednej klasy w podstawówce, w klasach 1-5 zawsze miał najlepsze oceny z całej klasy, ale w 6 klasie zaczął się zadawać z jakimś starszym szemranym towarzystwem, którzy się nazywali "czarne kapelusze". Wtedy zaczął się interesować nielegalnym oprogramowaniem, a niedługo później przestał chodzić do szkoły i został skreslony z listy uczniów.
Smutne
 
Wynik reakcji
179
Panowie i Panie nudziło mi się i nie chcę Was martwić, ale naliczyłem 23 konta założone o tej samej minucie na K35 i K36, które w momencie pisania tej wiadomości mają od 1123 do 1154 punktów...także walka z darmami z bota SPEED to chyba walka z wiatrakami, bo oni już na obrzeżach klepią darmy z bota
NIE NO TA SA JAKIES JAJA

OSTRZEGAŁEM WAS JUZ WIELE DNI TEMU ALE TO OSKARŻENIE NAWET MNIE ZAMUROWAŁO

CZY MOŻEMY PROSIĆ O JAKIEŚ DOWODY ŻEBY JUŻ OSTATECZNIE STWIERDZIĆ SPEED - GÓWNO?
 

Clara Kaminari

Szlachcic
Wynik reakcji
8.528
Na logikę ziomuś - SPEED nie ma w tym interesu bo obrzeża są nasze i będzie tu pełno wiosek. Prędzej przygotowywalibyśmy sobie wioski po drugiej stronie mapy (tam gdzie zmierzamy).
PS. nie wstawiaj tutaj dowodów bo kmic Ci da bana...
Bo kretynie przejmiecie wioskę na obrzeżach z gotowym pałacem, zamiast barbe rozwijać od zera
Gościu, wy nie gracie na losowych graczy z farmy, każdy tutaj wie co jest 5 i się tylko kompromitujesz takimi postami
 
Wynik reakcji
607
Na logikę ziomuś - SPEED nie ma w tym interesu bo obrzeża są nasze i będzie tu pełno wiosek. Prędzej przygotowywalibyśmy sobie wioski po drugiej stronie mapy (tam gdzie zmierzamy).
PS. nie wstawiaj tutaj dowodów bo kmic Ci da bana...
Na logikę ziomuś - lepiej przejmować wyznaczone wsie, które nie będą się bronić i będą gotowe pod kolejne przejęcia niż klepać jakiegoś randoma z ekipy co na karetę lecącą 40h ściągnie deffa całego plemienia. Naprawdę idź być zabawny na forum Speedów, najlepiej weź przykład z kolegów i zniknij po prostu na jakieś 2-3 tygodnie aż jakaś kosa poleci czy coś.
Właśnie dostałem wiadomość od kreta w sprawie nagonki na SPEED:
View attachment 60532
Z tego co napisałeś to na 150 świecie jak się szambo wylało to skończyłeś grę. Tutaj zdecydowałeś robić z siebie błazna?
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Ja tylko tak zostawię jak ktoś wierzy w obiektywność śledztwa Nitro Cee, który nie wie, kto darmy robi:


a tutaj odpowiedź na pytanie Twoje pytanie
Na logikę ziomuś - SPEED nie ma w tym interesu bo obrzeża są nasze i będzie tu pełno wiosek. Prędzej przygotowywalibyśmy sobie wioski po drugiej stronie mapy (tam gdzie zmierzamy).
PS. nie wstawiaj tutaj dowodów bo kmic Ci da bana...

Cieszę się, że sam sobie odpowiedziałeś 5lat temu :D
 
Do góry