Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.223
Twoje żarty są wyjątkowo słabe.
Wobec informacji jakie wypłynęły, jako wielokrotny gracz Speedów, powinieneś po prostu się zamknąć
Ja nie gram na darmach i zadnym bocie, jestem czysty jak lza.
Nie mam sobie nic do zarzucenia, zreszta ja jestem tu tylko szarakiem i nic nie moge i tak zrobic.

To nie sa zarty, tylko fakty.

Jak ludzie maja tyle czasu, to wypadaloby wszystkie ekipy przejrzec pod tym wzgledem.
Nagle dziwnym zbiegiem okolicznosci wyjdzie, ze wszystkie ekipy maja darmy.

Ja tego nie pochwalam, dlatego nie gram w taki sposob.
U Smuteczka w plemieniu juz by to nie przeszlo xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Przecież on cie zje i wypluje. Jesteś gównem co nawet darmy klikać nie umie, a próbujesz dalej iść w zaparte że twoje zdanie jakkolwiek się liczy xD

Kanar - wielokrotny zwycięzca, jeden z topowych graczy.
Blek ściek - przegryw co próbował udawać że wygrał świat, a tak na prawdę lizał tylko tyłki na forum.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.115
Ja nie gram na darmach i zadnym bocie, jestem czysty jak lza.
Nie mam sobie nic do zarzucenia, zreszta ja jestem tu tylko szarakiem i nic nie moge i tak zrobic.

To nie sa zarty, tylko fakty.

Jak ludzie maja tyle czasu, to wypadaloby wszystkie ekipy przejrzec pod tym wzgledem.
Nagle dziwnym zbiegiem okolicznosci wyjdzie, ze wszystkie ekipy maja darmy.

Ja tego nie pochwalam, dlatego nie gram w taki sposob.
U Smuteczka w plemieniu juz by to nie przeszlo xD

No tak, jak Piłat umywasz rączki.
Ale jak się uda świat wygrać, to blaszkę byś przytulił, nie?

Jesteś członkiem Speed, wiesz doskonale co zrobili a potwierdziły to działania supportu, więc swoim loginem firmujesz te oszustwa.
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Mnie ciekawi co tak osobą zainteresowana (która rezerwowała wioseczki) zamilkła :/ czyżby była przetrzymywana przez kogoś?
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.741
https://pl.twstats.com/pl200/index.php?page=player&id=699559694 tutaj jest 2 darma @OrelQ chłop jest na tyle głupi, że umieścił 2 swoje darmy, które rozwijał z bota(dokładnie w tej samej minucie te same budynki, cóż za przypadek) w tym samym plemieniu na początku świata i nazwał je tak:

View attachment 60484

Ale no i tak nie dostanie bana za pushing, bo kmic jest jeszcze głupszy
Ja bym dał bana na tydzień z ochroną i usunął darmy z mapy (i jego konta)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.223
No tak, jak Piłat umywasz rączki.
Ale jak się uda świat wygrać, to blaszkę byś przytulił, nie?

Jesteś członkiem Speed, wiesz doskonale co zrobili a potwierdziły to działania supportu, więc swoim loginem firmujesz te oszustwa.
Ja nie mam od czego umywac, bo nic nie zrobilem i zrobic z tym tez nic nie moge xD

Akurat sram na te blaszki, gdyby mi zalezalo to bym ciagle gral tylko na swoim koncie, a nie pomagal komus na coopie.

Jakbym nie mial co robic, to tez wlasnie teraz bym przegladal mape i zglaszal darmy innych ekip.
Ja juz sie z tym dawno pogodzilem, bo co swiat to samo jest z roznymi ekipami, wiec to nic nowego.
No i nikt z tym nic zbytnio nie robi, pobanuja kilka kont, cos pokasuja i tyle.
 
Wynik reakcji
175
Ja nie gram na darmach i zadnym bocie, jestem czysty jak lza.
Nie mam sobie nic do zarzucenia, zreszta ja jestem tu tylko szarakiem i nic nie moge i tak zrobic.

To nie sa zarty, tylko fakty.

Jak ludzie maja tyle czasu, to wypadaloby wszystkie ekipy przejrzec pod tym wzgledem.
Nagle dziwnym zbiegiem okolicznosci wyjdzie, ze wszystkie ekipy maja darmy.

Ja tego nie pochwalam, dlatego nie gram w taki sposob.
U Smuteczka w plemieniu juz by to nie przeszlo xD
ALE CO TY PORÓWNUJESZ?

DARMY KLEPANE PRZEZ GRACZY CO JEST OBECNE OD WIELU LAT VS DZIESIĄTKI DARM KLEPANE PRZEZ BOTA CO DO SEKUNDY

TO JEST JEDEN WIELKI ŚCIEK I SPET SIE SKOMPROMITOWAŁO NA TYM ŚWIECIE.

KAZDY KTO BĘDZIE Z NIMI PROWADZIŁ DYPLOMACJE JEST PRZEKLĘTY.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.223
ALE CO TY PORÓWNUJESZ?

DARMY KLEPANE PRZEZ GRACZY CO JEST OBECNE OD WIELU LAT VS DZIESIĄTKI DARM KLEPANE PRZEZ BOTA CO DO SEKUNDY

TO JEST JEDEN WIELKI ŚCIEK I SPET SIE SKOMPROMITOWAŁO NA TYM ŚWIECIE.

KAZDY KTO BĘDZIE Z NIMI PROWADZIŁ DYPLOMACJE JEST PRZEKLĘTY.
Sugerujesz, ze inni na 100% nie rozwijaja sobie darm z bota i robia to tylko spidy?
Watpie, ze tak jest.


Za pozno z dyplo
 
Wynik reakcji
523
Kanar wiele razy to było już pisane, że co innego darmy - byli gracze bądź gracze którzy nie mają czasu, ale dla kolegi wejdą i zbudują wioskę - też piętnuje to odkąd odkryłem że tak ludzie robią. Ale tego nie przeskoczysz, ludzie już powoli do tego przywykli. A co innego gość który odpala bota i on mu buduje x wiosek co do sekundy równo.

Obie opcje są chujowe, ale jedne mniej drugie bardziej.
Plemiona z darmami kuzynami to lvl znany od wielu światów, a plemiona które z botów sobie budują wioski w orzegaldarkowej grze to lvl nowy - przynajmniej dla mnie. Jak słabym musi się czuć gracz że posuwa się do takich rzeczy? Mam nadzieję że @kmic się tym zajmie i zrobi porządek. I np. taki Orleq zostanie surowo ukarany, a nie 3 dni ban( bo dalej będzie do przodu)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.115
Ja nie mam od czego umywac, bo nic nie zrobilem i zrobic z tym tez nic nie moge xD

Akurat sram na te blaszki, gdyby mi zalezalo to bym ciagle gral tylko na swoim koncie, a nie pomagal komus na coopie.

Jakbym nie mial co robic, to tez wlasnie teraz bym przegladal mape i zglaszal darmy innych ekip.
Ja juz sie z tym dawno pogodzilem, bo co swiat to samo jest z roznymi ekipami, wiec to nic nowego.
No i nikt z tym nic zbytnio nie robi, pobanuja kilka kont, cos pokasuja i tyle.

Czyli Piłat
Na 182 też się na walkę nie pisałeś jak trzeba było.
Zawsze jesteś czyściutki, Ty nic nie wiesz.
Ehh

--

Czego nie rozumiesz w tej wypowiedzi?

O co mu biega
Chyba jasno się wyraziłem
 
Do góry