Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Szum Lasu

Miecznik
Wynik reakcji
328
Kmic moze pomysl nad swiatem w stylu arkadii, ale dla plemion typu speed, na takim świecie będzie dozwolone uzywanie każdego bota, pushing, itp. A dzieki temu bociarze beda mogli grać sobie tam razem nie wadząc nikomu, a uczciwi gracze nie beda tracić checi gry w plemiona. Pamiętam ze choćby w ET powstawaly serwery gdzie zbierali sie cheaterzy ktorzy sprawdzali sie ktory ma lepszego bota XD
Ale jak wszyscy grają na botach to nie daje przewagi, lepiej grać na normalnych graczy i zajmować łatwo topke :)
 
Wynik reakcji
523
@Keymil LoveOrHate kumplu zrób coś z bociarzami u Ciebie bo psują Ci reputację. @kmic Ciebie o sprawna reakcje i przetrzepanie każdej nowej wioski w speed, jest to jubileuszowy świat, wielu graczy wróciło po długiej przerwie, wielu też powiedziało sobie że jest to ostatni, a więc pilnujcie porządku.

Nasuwa się pytanie jakie trzeba mieć nudne życie i zjebane dzieciństwo by oszukiwać w tak nudnej grze która nie przynosi żadnych korzyści jak plemiona, zwykły zabijacz czasu, a ludzie tak oszukują..
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.459
Idę spać, wrócę jutro wieczorem.
Jutro o 18:00 zrzucam bombę informacyjną na SPEED. Będą dymy.
Powiem wszystko co wiem.
Jeżeli kmic mnie w międzyczasie nie zbanuje ofc.
Dostałem wiadomości z groźbami zesrania mi się na wycieraczkę i moim adresem zamieszkania od świeżo utworzonych kont na FO, więc z obawy o swoje zdrowie wycofuję się z tego statementu. Proszę mnie nie piętnować @Styl judasza x Amstaff @Bl-ack sno-w
 
Wynik reakcji
228
Darmy i boty. Kilka lat minęło, a tu wciąż to samo :) i dziwić się, że mnóstwo graczy przestało klikać - ludzie sami zabili tę grę.

Mimo wszystko fajnie zobaczyć świat z tyloma ekipami, nie sądziłem, że taki s200 wgl ujrzy kiedyś światło dzienne :)
 
Wynik reakcji
607
Darmy i boty. Kilka lat minęło, a tu wciąż to samo :) i dziwić się, że mnóstwo graczy przestało klikać - ludzie sami zabili tę grę.

Mimo wszystko fajnie zobaczyć świat z tyloma ekipami, nie sądziłem, że taki s200 wgl ujrzy kiedyś światło dzienne :)
Nie no tu już wchodzi nowy etap, bo darmiarze i darmy to norma. Ale tu już poziom żenady poleciał w górę, bo nie dość, że masa darm to jeszcze budowana na botach. Kiedyś to wiadomo, że wystarczyło mieć kolegów. Teraz odpowiednią maszynę xd z powodu nagłośnienia spraw to sporo innych leszczy będzie kombinować w podobny sposób i rośnie kolejne rakowisko. Nie mniej jeszcze bardzo śmiesznie wygląda to, że Jayall przyznaje się do zakładania kłódek na darmy, Nitro przeprowadza śledztwo, by ustalić "winnych", a Keymil wywalone ma, bo przecież bezczelnie klepane darmy na bocie to każdy robi, albo udaje, że nic nie wie xd btw. też fajnie, że póki co największe cyrki się dzieją tam, gdzie są Speedy - usunięcie wiosek rady 3D, gdzie siedzi tam sporo kretow Speed, kasacja darm Speed koło nich
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.459
Tak naprawdę badam całość. Chcę dojść do prawdy i skazać osoby odpowiedzialne na wygnanie ze SPEED lub wojnę ze SPEED jeśli to osoby spoza SPEED
Chciałbym wskazać kierunek śledztwa, który wydaje się dla mnie interesujący - 3D na początku nazywali się "Zjednoczona Północ" co jednoznacznie wydaje się być spontanicznie wymyśloną nazwą na podstawie pozycji na mapie ale po 1 dniu chyba uznali, że kłóci się to z narracją, że grają ze sobą od długiego czasu i mają wyrobioną markę, więc zmienili nazwę na 3D.
Imo sus, i warto się przyjrzeć bardziej ich genezie.
 
Do góry