Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Co tu tłumaczyc? Ktoś od nas sobie zrobił darmy , w głupi sposób i wpadł.
Zaraz w każdym innym plemieniu zacznie się też przejmowanie darm bo wielu ludzi gra w ten sposób . Jestem pewien że nikt nie zakazał tego w swoim plemieniu a więc i zaraz w witam i całej reszcie też będą takie przejęcia

Tylko ja mam ciekawsze rzeczy do roboty niż latanie i sprawdzanie każdego przejęcia jakie zrobi drugie plemię żeby je zgłosić

Możecie sobie teraz te kilka dni po używać z nas jacy to jesteśmy niehonorowi , już nawet widziałem kilka śmiesznych memów xd
A karawana jedzie dalej
Hehe, Key, tylko wiesz, śmieszna sprawa ale jest różnica między darmą a botem, a szczególnie jeśli Rada SPEED o tym wie, bo wiedziała <lol>

Dajesz przyzwolenie na gówno grę w swojej ekipie, jak to napisałeś: karawana jedzie dalej
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.384
Osobiście miałem zgłoszenia, że coś niedobrego się tutaj dzieje ale nie wiedziałem co z tym zrobić. Ktoś bardzo utrudnił nam grę gdyż nie mamy co przejmować a tak byliby neutralni gracze
Czyli mieliście 30 wiosek po prawie 3k pkt i na żadnej nie było rezerwacji od jayall
Tylko zastanów się przed odpowiedzią bo głupio by było jakby zaraz screen wyciekł XD
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
Czy SPEED w ogóle istnieje? Czy może bot wam wszystkim wioski rozwija?

Nikt nie zauważył, że kilkadziesiąt wiosek między wami rozwija się dokładnie w tym samym tempie? Nikt nie połączył, że wszystkie te konta są bez plemienia? Nie umiecie kontrolować co się na mapie dzieje? Może korepetycji potrzebujecie?

Palisz frana i tyle, ktoś od was zrobił to celowo bo myślał że się uda przejąć te wioski za 2-3 tygodnie jak już nikomu się nie będzie chciało sprawdzać kto co przejmuje. Oskarżanie o to innych to już zagranie w stylu Goebbelsa. Propaganda.
To na 100% nie było SPEED, bo darmy w SPEED zawsze mają plemię.
Mówię to jako gracz SPEED (gram na ukrytym co-opie na koncie mojej dziewczyny @jayall feat. Luner )

Przykład: s147

Na tym świecie darmy trzymamy w plemieniu 3D.

To Ty teraz siejesz propagandę!!
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.859
Co tu tłumaczyc? Ktoś od nas sobie zrobił darmy , w głupi sposób i wpadł.
Zaraz w każdym innym plemieniu zacznie się też przejmowanie darm bo wielu ludzi gra w ten sposób . Jestem pewien że nikt nie zakazał tego w swoim plemieniu a więc i zaraz w witam i całej reszcie też będą takie przejęcia

Tylko ja mam ciekawsze rzeczy do roboty niż latanie i sprawdzanie każdego przejęcia jakie zrobi drugie plemię żeby je zgłosić

Możecie sobie teraz te kilka dni po używać z nas jacy to jesteśmy niehonorowi , już nawet widziałem kilka śmiesznych memów xd
A karawana jedzie dalej
aha, to są te legendarne spidy o których czytałem w gazetach i puszczali o 19:00 w wiadomościach zawsze?

beka ze na jubileusz 50 darm ktoś taszczy, kocham kmica że dzielnie walczy z takimi frajerskimi zagrywkami jak masowa ilość darm
 

Angeltam

Miecznik
Wynik reakcji
400
To prawie tak tragiczne jak kiedy potenżne sPIDY chcom sobie poklikać front ale ktoś włamuje się na konto Keymila i wysyła hejke do całego przeciwnego plemienia ;/
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.980
Co tu tłumaczyc? Ktoś od nas sobie zrobił darmy , w głupi sposób i wpadł.
Zaraz w każdym innym plemieniu zacznie się też przejmowanie darm bo wielu ludzi gra w ten sposób . Jestem pewien że nikt nie zakazał tego w swoim plemieniu a więc i zaraz w witam i całej reszcie też będą takie przejęcia

Tylko ja mam ciekawsze rzeczy do roboty niż latanie i sprawdzanie każdego przejęcia jakie zrobi drugie plemię żeby je zgłosić

Możecie sobie teraz te kilka dni po używać z nas jacy to jesteśmy niehonorowi , już nawet widziałem kilka śmiesznych memów xd
A karawana jedzie dalej

Czemu akurat wymieniłeś Witam, a nie np APK albo N?

Ja widzę że tu każdy chyba się nas boi że na każdym kroku próbuje wmieszać witam we wszystko xdd
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ej ej ej, my nie rozwijamy sobie darm na botach… Mamy aDK dookoła więc nie są nam potrzebne.


Sam jako były właściciel 19 darm Ci to potwierdzam
Ej, ja nie powiedziałem że to robicie.
Zapytałem czysto hipotetycznie, ale odpowiedź znam, bo to zakłamany dureń.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Co tu tłumaczyc? Ktoś od nas sobie zrobił darmy , w głupi sposób i wpadł.
Zaraz w każdym innym plemieniu zacznie się też przejmowanie darm bo wielu ludzi gra w ten sposób . Jestem pewien że nikt nie zakazał tego w swoim plemieniu a więc i zaraz w witam i całej reszcie też będą takie przejęcia

Tylko ja mam ciekawsze rzeczy do roboty niż latanie i sprawdzanie każdego przejęcia jakie zrobi drugie plemię żeby je zgłosić

Możecie sobie teraz te kilka dni po używać z nas jacy to jesteśmy niehonorowi , już nawet widziałem kilka śmiesznych memów xd
A karawana jedzie dalej

O ktoś od was zrobił i pewnie nie masz pojęcia kto.
Skoro ktoś od was, to wystaw te osoby. Tu, publicznie.

Nie, zapewniam Cię, że 'używanie' sobie nie potrwa kilka dni a kilka miesięcy.
Znasz plemię Jutro?
Zna 95% graczy
A wiesz dlaczego każdy te plemię zna i każdemu kojarzy się z syfem? Bo 6 lat o to walczyłem.
Zatem tak, karawana jedzie dalej. Ruszamy.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.395
Czemu akurat wymieniłeś Witam, a nie np APK albo N?

Ja widzę że tu każdy chyba się nas boi że na każdym kroku próbuje wmieszać witam we wszystko xdd
No coś nie pykło Choriel. To nie są przypadkiem te konta co je kupowaliście na wstępnym logowaniu, tak jak mówił witamoszust186, tylko je dało na mapie nie tam gdzie trzeba xD?
 
Wynik reakcji
608
Ta bo nie mam co robić tylko patrzeć ile wioski między nami mają punktów i doszukiwać się jakiegoś spisku .
Jesteś dyplomatą, więc mapę przeglądasz. Jesteś wodzem, więc nadzorujesz plemię. Nie zainteresowało Ciebie jako wodza i dyplomatę, że na mapie jest tak dziwnie i porezerwowane? Nie słyszałeś o spinach we własnym plemieniu, że wszystko już jest porezerwowane i zostały same barby do przejmowania? Naprawdę żenada xd

A osobę co zakładała kłódki no to screen z nią lata na FO. Co z tym zrobicie to Wasza sprawa.
 
Do góry