Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
ja się nie śmieje, on wygrał dużo światów , cos musi być w tej strategii
uspienie czujności czy coś
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.412
Jeszcze nigdy calej zagrody na fejki nie puscilem xD fejki szly glownie ze zwiadem chlopcze musisz sie jezszcze duzo nauczyc
Mogłeś być wtedy w transie albo pod wpływem i nie pamiętasz, akceptuję to. Nie mniej jednak wszelkie prawdopodobieństwo wskazuje że tak było. A jak korzystasz z wiosek zwiadowczych Mości Szeregowy, to już tylko Twoja sprawa :)
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.404
Zazdrosc bywa najgorsza Szeryfie, lepsze murki stawiaj lepiej w twierdzy bo latwo Ci zamek spalic.

s170 - Puk! [LOSE] [*]

@Szeryf z Nottingham w jakim transie? wysylka po 10-15 fejkow z wsi ze zwiadem glownie, to jest dla Ciebie cala zagroda? xD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.404
Jak Ty na 170 ponad kontynent ode mnie się chowałeś i wygraliście tylko tchórzliwą dyplomacją i nieudolnością Bellum xD
Tchorzliwa dyplomacja xD przeciez to wy mieliscie przewage i dostaliscie w czerep xD
Jeszcze pchaliscie GO i kilku od nas poszlo was tam zblokowac i wtedy ggwp bylo.
Tak usprawiedliwiasz swoje porazki Szeryfie?
Przeciez to byl wasz sojusznik
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.404
Nie jest wstydem przegrac przeciwko znaczacej przwadze, natomiast hańba i amatorką jest przegrac wlasnie gdy Ty grasz w przewadze Szeryfie.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.412
Tchorzliwa dyplomacja xD przeciez to wy mieliscie przewage i dostaliscie w czerep xD
Jeszcze pchaliscie GO i kilku od nas poszlo was tam zblokowac i wtedy ggwp bylo.
Tak usprawiedliwiasz swoje porazki Szeryfie?
Przeciez to byl wasz sojusznik
No dominacyjnie była przewaga, ale sam powiedz ile warte było GG-WP (notabene zrekrutowane przez was częściowo, nie mogliście normalnie ich sklepać) i to śpiące Bell? Ja nie bronię Mavelina, ale nie miało tam z kim Puk sojuszu podpisać, jak 3 z 4 czołowych plemion serwera od początku miało koalicję.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.404
No dominacyjnie była przewaga, ale sam powiedz ile warte było GG-WP (nota bene zrekrutowane przez was częściowo, nie mogliście normalnie ich sklepać) i to śpiące Bell? Ja nie bronię Mavelina, ale nie miało tam z kim Puk sojuszu podpisać, jak 3 z 4 czołowych plemion serwera od początku miało koalicję.
Nie moglismy normalnei ich sklepac? jak ja na nich codziennie po kilka diod wbijalem i akcjami po 100+ caly czas wpadalo, az w koncu padli i czesc przeszla do nas xD
A bellum skakalo na wioski po ggwp, bo oni zaczeli im oddawac i czesc od nich zasty powrzucala.
Nie moja wina, ze nieudolnie to przeprowadzali xD
 
Do góry