Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
608
101 i 194 to te same zjeby w radzie i oba plemiona rozjebalem od srodka.Tak jestem Dumny ze pieklo klękło i miski dzięki mojej pomocy dla przeciwnych ich wrogów :)
Ze mną się nie zaczyna,lepiej siedź cicho w tym Witam bo na celownik was wezmę i po co wam to xD
Ej przecież z nami nie grasz to czego się mamy obawiać jak jedyne co możesz zrobić by zaszkodzić to kosę wbić xd chłop się splakał, bo do niego @Choriel napisał a na FO zgrywa topke plemion
 
Wynik reakcji
108
Ciebie tam Stefany to chyba ładnie wybolcowali analnie przez te kable od internetu jak nawet takie kłamstwa zarzucasz w moją stronę.
Ja się brzydzę Stefanami, nie mógłbym grać z ludźmi którzy ciągle piszą o penetracji Twojego odbytu.
Coś tam mi się obiło o uszy, że również ciężko u Ciebie z higieną i masz tam parę Digi Dongów na tyłeczku.
 

Angeltam

Miecznik
Wynik reakcji
400
Obrzydliwe zachowanie... jak tak można to nie wiem serio....
Przecież dział do szukania plemienia to nie tutaj <stop> wypindalaj stąd kwiatuszku <nonono>
 

Dzika Stokrotka

Miecznik
Wynik reakcji
36
Chyba dalej szukają

09.06.22 10:37

Znasz dobrze Plemiona i chciałbyś zostać częścią tego projektu? Szukamy chętnych osób, które chciałyby spróbować swych sił jako Supporter gry lub Moderator forum.
 
Do góry