Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
Nawet nie czytałem, że tu chodzi o kliny z cofki, chciałem po prostu poddymić, bo widziałem płacz o ms xDDD

wiem i tak chciałem to wszystko napisać po prostu byłeś w zasięgu cytatu

poza tym, jak się poddymia to się idzie na całość, a nie tłumaczy zaraz że "ooo, ja to tak tylko poddymiam hihi nie krzyczcie na mnie :3" patrz taki krzysiu trzeci ostry, potrafi napisać największą bzdurę, a potem się chichocze jak mały chłopczyk przed komputerem
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.003
Co Ty pierdolisz jak na 200 nawet nie gram ahaha xD
Dowody łajzo z Miskow.Bo odejść z plemieia a zostac wyrzyconym to dwie inne sprawy.Ale Ty z Miśkow to rozumiem brak mózgu.Nawet jakbym mial grać na 200 to nie z pizdami z w jednym teamie plss
Zresztą rozjebałem Miśki na 194 ladnie i boli dupka xd
Ale chciałeś grać nieudaczniku tylko powiedziałem pietrkowi o tym że wpierdoliles kosę na 194 i kretowales xD

Zwykły z ciebie dureń który myśli że coś potrafi i tyle.

PS. Żaden z nich pewnie nie będzie na froncie ;)
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
Ale chciałeś grać nieudaczniku tylko powiedziałem pietrkowi o tym że wpierdoliles kosę na 194 i kretowales xD

Zwykły z ciebie dureń który myśli że coś potrafi i tyle.

PS. Żaden z nich pewnie nie będzie na froncie ;)

Chuja wiesz a się odzywasz.Kose ? Ty chyba nie wiesz jak oni wyruchali całe plemie i na końcu spierdolili ze sw194 przy pierwszym lepszym froncie.I nikt mnie nie wyrzucil jełopie z Witam na wstępnym xD
Nie siej propagandy bo na 190 zes spierdolil az milo tu pewnie tez.Nadajesz się z miskami xD
I przestań gadać jak to SPEED się Ciebie boi ahahhahaha bo cię kazdy tam zjada na śniadanie
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.003
Chuja wiesz a się odzywasz.Kose ? Ty chyba nie wiesz jak oni wyruchali całe plemie i na końcu spierdolili ze sw194 przy pierwszym lepszym froncie.I nikt mnie nie wyrzucil jełopie z Witam na wstępnym xD
Nie siej propagandy bo na 190 zes spierdolil az milo tu pewnie tez.Nadajesz się z miskami xD
I przestań gadać jak to SPEED się Ciebie boi ahahhahaha bo cię kazdy tam zjada na śniadanie

TAK, SPEED SIĘ MNIE BOI

@Kanarinios. ide po Ciebie… bój się
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.387
Chat GPT, zrobisz w 5 minut w skali procentowej. A jak w ułamkach to z głowy - 1/3 potem 1/6, 1/9

Na tiery masz raczej te same procenty
Nie chodzi o to jaka mam szanse na dostanie konkretnej książki.

A tiery jak takie samo ?
Przecież na 1 i 10 lvl masz inny % na dostanie książki z Tieru 1 i 2
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Nie chodzi o to jaka mam szanse na dostanie konkretnej książki.

A tiery jak takie samo ?
Przecież na 1 i 10 lvl masz inny % na dostanie książki z Tieru 1 i 2
Wydaje mi się że taki sam, po prostu masz więcej opcji co dostaniesz <przytul> Tier 2 i 3 są odblokowane na konkretnym lvl rycerza, masz tam na obrazkach
 
Wynik reakcji
15
Ogólnie teraz na 3 próby raz cofnęło mi tak jak powinno być, czyli tutaj też wprowadzili losowość XD
Ktoś policzy prawdopodobieństwo na większej ilości prób?
 
Do góry