Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.851
CZYLI TO WSZYSTKO TO NOWA MECHANIKA GRY O KTÓREJ NIE MIELIŚMY POJĘCIA

BOŻE KMIC DZIĘKUJE, JESTEŚ TAKI WSPANIAŁY I NIEOCZYWISTY!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Wynik reakcji
15
Minimalny odstęp 200ms między każda komenda tez dziala... xD

Dzienki za wrzucenie mojego screena. Udało mi się jeszcze raz zreprodukować i chyba widzę zależność:

Wysłanie kilku (mi się na razie tylko dla 5 udało zreprodukować) ataków o tej samej prędkości (pikinier) przy użyciu opcji " Dodaj kolejny atak", gdzie pierwszy trafia w bardzo bliską okolicę 000 sprawia, że coś się rąbie (najpewniej za sprawą wadliwego randomizera) i niektóre ataki wchodzą po pierwsze nie w odległości +200 ms od poprzedniego, jak było zapewniane, a do tego łamią zasadę minimalnego odstępu między komendami
View attachment 60039
To w ogóle hit XD
Usuwamy wszyscy konta co to ma być, ja już klikam
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.749
Przy takim randomowym rozwiązaniu to robienie cofki w przedziale w którym Ci wraca wojsko to teraz pestka, spamujesz ataki, cofasz i wrzuca Ci samo w ten przedział 979-021, a pozostałych się po prostu nie da <sciana>
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.851
Przy takim randomowym rozwiązaniu to robienie cofki w przedziale w którym Ci wraca wojsko to teraz pestka, spamujesz ataki, cofasz i wrzuca Ci samo w ten przedział 979-021, a pozostałych się po prostu nie da <sciana>
masz jedną próbę z cofki bo nie znasz MS na który powróci.
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Ty nie kreujesz się na wielkiego pro gracza i nie szydzisz z innych, więc nie ma powodu bym miał Cię oceniać.
XDDDD

Gdzie się na takiego kreowałem odpadzie społeczny?

Napisz jeszcze z jakiego świata to staty:) 197 gdzie gram do dziś pod PP i przejmuje barny im bliżej obrzeży żeby giełda była pusta xD

Dobrze, że strzelasz ślepakami to chociaż więcej takich nie będzie :)
 
Do góry