Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.487
Klin z cofki najłatwiejszy do wykonania a często jedyny który zdąży/ma sens, będzie bolał na froncie brak tej mechaniki
Klinowanie na resztkach z cofki po wbiciu diody było urokiem tej gry. Na tym swiecie wyglada na to, ze nie bedzie takiej mozliwosci...

Ja sporo przy obronie zamiast klinowac z dalsza uzywałem cofki do klinowania karet itp bo tak tez było wygodnie i zachowywałes zdolności do dalszych operacji tym wojskiem...

Odechciało mi sie grać w tym momencie szczerze pisząc.
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.208
Klinowanie na resztkach z cofki po wbiciu diody było urokiem tej gry. Na tym swiecie wyglada na to, ze nie bedzie takiej mozliwosci...

Ja sporo przy obronie zamiast klinowac z dalsza uzywałem cofki do klinowania karet itp bo tak tez było wygodnie i zachowywałes zdolności do dalszych operacji tym wojskiem...

Odechciało mi sie grać w tym momencie szczerze pisząc.
ogólnie jest wysoko możliwość wbicia klina z cofki chociaż na pewno będzie wymagała od nas więcej prób, bo skoro jest odstęp 100ms na grubych to żeby zniwelować że klin z cofki nie nam nie wyjdzie na +-20ms to trzeba go wbić w przedziale czasowym 21ms-79ms przed następnym grubym ale wiadomo, że jak dojdą antykliny i tym podobne przy dobrym przeciwniku może być to bardzo problematyczne.
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.701
ogólnie jest wysoko możliwość wbicia klina z cofki chociaż na pewno będzie wymagała od nas więcej prób, bo skoro jest odstęp 100ms na grubych to żeby zniwelować że klin z cofki nie nam nie wyjdzie na +-20ms to trzeba go wbić w przedziale czasowym 21ms-79ms przed następnym grubym ale wiadomo, że jak dojdą antykliny i tym podobne przy dobrym przeciwniku może być to bardzo problematyczne.
200 ms jest odstęp
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.860
ogólnie jest wysoko możliwość wbicia klina z cofki chociaż na pewno będzie wymagała od nas więcej prób, bo skoro jest odstęp 100ms na grubych to żeby zniwelować że klin z cofki nie nam nie wyjdzie na +-20ms to trzeba go wbić w przedziale czasowym 21ms-79ms przed następnym grubym ale wiadomo, że jak dojdą antykliny i tym podobne przy dobrym przeciwniku może być to bardzo problematyczne.
Nigdy ci nie wejdzie jeśli kareta leci w tej samej sekudzie np 200-800ms bo jedyne MSy jakie możesz osiągnąć z cofki to 980-020 xD Nie ważne ile prób, cofnięta komenda wraca z milisekundami 000 +/- 20. Prawdziwy gamechanger, szczególnie że niedługo pierwsze pałace...
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Wiedziałem że coś jest kurna za miło na tym serwerze i coś za pięknie te ustawienia wyglądają.

Teraz rozumiem ukryty plan @kmic `a. Totalna rozpierdziucha Stefańska, chłopy z APK nawet klina z cofki se nie wbiją ha ha !
 

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.999
Tylko jakiś debil mógł wymyślić takie ustawienia. to temu rekrutacja teraz w plemionach bo wyjebali idiotę?
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.701
Ale o czym Wy piszecie, przecież klin z cofki wracał w tych milisekundach, w których został wysłany, czyli teraz powinien wrócić +-20ms względem tego jak wysłaliście
 
Do góry