Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Elmindor

Miecznik
Wynik reakcji
146
Oceniłem go bo sam pastwił sie nad BNK,że jest marnym fryzjerem za najniższą.

Okazało sie,że ten sam Isarisu jest malarzem płotów z dlugiem komorniczym.
Skoro on mogl oceniać,ja tez moge.
Stary, pisałeś o tym na FO s194 non stop. Tu wbiłeś i piszesz to samo. Nie nudzi ci się to? Jakie te posty mają związek z sytuacją na mapie na s200? Wychilluj, na koniec dnia to tylko gra. Nie podniecaj się tak, bo już nudne się robi czytanie tego pierdolenia.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Dobry wieczór!

Nie było mnie tutaj przez weekend, a tu 40 nowych stron...
Po nadrobieniu zaległości stwierdzam, że w sumie nie musiałem ich czytać, bo połowa postów była od witamosuszt186, a druga połowa od stałych bywalców, więc i tak byłem na bieżąco.


Miałeś nikomu nie mówić...


Chyba nie.


Skąd masz dostęp do tajnych planów A.P.K?
Spędziliśmy miesiące na dogadywaniu szczegółów...

Mamy już wybrane godło dla wygrywającego członu:
View attachment 59976


Poxop, proszę przestań ujawniać tajne plany A.P.K na FO!
Cwaniakujesz, bo nie mam jeszcze Twojego wisielca...


View attachment 59977


Wniosek odrzucony.


Dobre pytanie! Zapytałem o to Dżonziego, dam znać :)


Co tu można powiedzieć? Bez komentarza.

Pozdrawiam
Makak
Rzecznik prasowy A.P.K

CIA nauczylo mnie, ze prawde najlatwiej przykryc fejk teoriami spiskowymi.
Pytanie co jest prawda, a co nie?
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
587

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
587
1. Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.

§ 3.Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.

§ 4. Tej samej karze podlega, kto informację uzyskaną w sposób określony w § 1-3 ujawnia innej osobie.

§ 5. Ściganie przestępstwa określonego w § 1-4 następuje na wniosek pokrzywdzonego.
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
587
pietrek rozwiazal fiesta wlamal sie tak samo skompromitowal overa na fo to wsyzstko akcja pietrka oczywiscie ze nikt nie usunal swojego plemienia jakby over napisal ze swojego glownego konta wiadomosc niby z drugiego to bylby dowod ale napisal pietrek wiadomosc taka jak over by napisal ze swojego multikonta na fo i dzieciaki witam podlapaly mialy tak powiedziane zeby tak zrobic pamietam ta akcje typowa akcja witam propaganda na forum macienie w glowie i krzywe zagrywki tak gra witam dobrze ze sami sie reklamuja tutaj pamietac zmieniac hasla co tydzien jak na witam gracie !!!!!!!!!!!!
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
587
@Itachi Uchiha. jestem z witam mialem dostep do zaufanego wiem ze to nie ty rozwiazales i kazdy musi wiedziec na tym forum to pietrek rozwiazal fieste moze i cie nie lubilem ale swojego plemienia nie rozwiazales szacunek ze sobie radzisz z hejtem dzieciakow z witam szacunek over !!
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
2.953
pietrek rozwiazal fieste potwierdzam rozwiazal ja pozniej skompromitowal overa na fo to jego akcja typowa over nie rozwiazal fiesty tylko pietrek ja rozwiazal wtedy jeszcze gralem w witam wiec wiem jedna z krzywych akcji jaka robil tak dla przykladu kosownik kretacz pietrek

super jestes.
 

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Dobranoc graczom jak coś idę spać można atakwoac


Hehehe żartowałem budzik na eko
 
Do góry