Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Lemon5g

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.955
Nie piłuj tą mordą tyle.
Różnica między nami jest taka, że ja tu jestem raz na ruski rok, wyzwę jakiegoś największego kretyna (dzisiaj ty nim zostałeś) i sobie zniknę, Ty natomiast czekasz na każdy mój post by jak najszybciej odpowiedzieć... I takie ścierwo jak Ty ma udane życie poza tą grą? xDDDDD no kretyn do kwadratu
Świetnie manipulujesz faktami natomiast twoje wysrywy mnie nie interesują. A udane życie pozwala mi robić co chce i kiedy chce, gdzie jak sam się przyznałeś ty tylko raz na jakiś czas możesz sobie pozwolić tutaj wejść. Cóż. Każdy orze jak może. Nie zamierzam cię ganić za życie(?) jakie sam sobie zgotowałeś. Było się uczyć. Widzisz.. pani w podstawówce miała rację:)
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.698
Dobra to może, żeby zagłuszyć tamtych panów to Wam się wyżalę jakie to mnie spotkało okropne nieszczęście... Trafiłem piątą motywację. Ja to mam pecha
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
A Sułtan , tu jesteś, no cześć
Bo chciałam Cie potraktować poważnie ale nawet Ciebie to rozbawiło to już sama nie wiem <oczy>
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
mi nikt za skórę nie zalazł, naprawdę
Mówię tylko że osoby mieniące się tu na forum sprzymierzeńcami / członkami Witam , prezentują poziom wycierusów w rozmowach o niczym . I to daje wrażenie że takie jest Witam to może być coś z tym zrobił?
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
mi nikt za skórę nie zalazł, naprawdę
Mówię tylko że osoby mieniące się tu na forum sprzymierzeńcami / członkami Witam , prezentują poziom wycierusów w rozmowach o niczym . I to daje wrażenie że takie jest Witam to może być coś z tym zrobił?
Black Snow? On jest out of control (średni ten mój angielsk xD) , kto jeszcze?
 

Makak Pałer

Miecznik
Wynik reakcji
319
Dobry wieczór!

Nie było mnie tutaj przez weekend, a tu 40 nowych stron...
Po nadrobieniu zaległości stwierdzam, że w sumie nie musiałem ich czytać, bo połowa postów była od witamosuszt186, a druga połowa od stałych bywalców, więc i tak byłem na bieżąco.

Kretuje dla APK, ale Ciii
Miałeś nikomu nie mówić...

APK i ADK to to samo plemię?
Chyba nie.

@witamoszust186 MASZ NIEAKTUALNE INFORMACJE

DZIŚ POWSTAŁ SOJUSZ "ŁABĘDZIE" -> SWANS -> SPEED, WITAM, APK, NIEOBLICZALNI, STEFANY

Z KAŻDEGO PLEMIENIA DO SKŁADU KOŃCOWEGO TRAFI PO 20 OSÓB, TEN ŚWIAT MOŻNA UZNAĆ JUŻ ZA ZAMKNIĘTY

@witamoszust186 MOŻESZ JUŻ SOBIE ODPUŚCIĆ, PRZEGRAŁEŚ
Skąd masz dostęp do tajnych planów A.P.K?
Spędziliśmy miesiące na dogadywaniu szczegółów...

Mamy już wybrane godło dla wygrywającego członu:
1709503391110.png

Potwierdzam.

Bylem przy podpisywaniu, mi tez ktos portfel zajebal i mam pewne podejrzenia...
Poxop, proszę przestań ujawniać tajne plany A.P.K na FO!
Cwaniakujesz, bo nie mam jeszcze Twojego wisielca...

Co to jest to APK?
1709503572902.png

słyszałam że Rada Najwyższa ma głosować nad przyjęciem berbecia (albo wywaleniem mnie, były pewne nieścisłości)
podsunę im wniosek formalny w Twojej sprawie...

@Makak Pałer

Wnioskuję o rekrutację berbecia oraz fanaberbecia.
Wniosek odrzucony.

Jak już jesteśmy przy APK mam pytanie czemu akurat nazwa Akademia Pana Kleksa? To chyba najbardziej pojebana lektura/bajka jaka była za dzieciaka.
Dobre pytanie! Zapytałem o to Dżonziego, dam znać :)

Co tu można powiedzieć? Bez komentarza.

Pozdrawiam
Makak
Rzecznik prasowy A.P.K
 

WhatsGoingOn???

Pikinier
Wynik reakcji
26
Witam wszystkich, z którymi miałem okazję zagrać przez te... 17 lat, które minęło od mojego pierwszego świata :D
Pamiętam na poprzedniej wersji forum miałem drugą najwyższą rangę i w pewnym momencie otarłem się o dołączenie do teamu plemion ^^
zaczynałem grać w tą grę mając 13 lat, w lipcu kończę 30, cóż.. ;d ponoć po 30 jest dopiero dorosłość ^^
ostatni raz!
 

Kamcio2013

Repka FO
Wynik reakcji
2.430
Jesteś moją bajką bajką moją bajką
Miło było zagrać z wami, ale na mnie już pora. To miło, że są jeszcze spocuchy, co grają w 2025 roku w tę gierkę. Do zobaczenia na s250.View attachment 59975
Mam jedno pierdolone rozwolnienie
Zaburzenie psychiczne proszę puść to hałsik na domenie
A pamiętacie hot13 hałsa? Top szesnastka
 
Do góry