Dyskusja o sytuacji na świecie 200

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
9.308
A.P.K: Literalnie najstarsze aktywnie działające plemię w polsce, założone na PIERWSZYM ŚWIECIE, lata historii - wygrany świat 50, wygrany świat 100, finał 150. Wchodzi skład ludzi co grają do końca każdy jubileusz, pomieszany z rekrutacją długodystansowców co nie raz grali na dużych frontach z sukcesami. Mały skład, kameralny, ale naprawdę niezły, oczywiście nie jest to tak pewny skład jak SPEED, ale niezły. Legendy plemion jak meff, założyciele różnych plemion, ludzie z osiągnięciami.

bLACK: masówka krótkodystansowy skład zaraz sie rozpadnie

No kurwa, jak to nie jest największa odklejka na tym forum jaką zobaczę w życiu, to ja nie wiem co ja muszę zobaczyć żeby to pobić XDDDD
 

Sir Virxas

Chłop
Wynik reakcji
18
A.P.K: Literalnie najstarsze aktywnie działające plemię w polsce, założone na PIERWSZYM ŚWIECIE, lata historii - wygrany świat 50, wygrany świat 100, finał 150. Wchodzi skład ludzi co grają do końca każdy jubileusz, pomieszany z rekrutacją długodystansowców co nie raz grali na dużych frontach z sukcesami. Mały skład, kameralny, ale naprawdę niezły, oczywiście nie jest to tak pewny skład jak SPEED, ale niezły. Legendy plemion jak meff, założyciele różnych plemion, ludzie z osiągnięciami.

bLACK: masówka krótkodystansowy skład zaraz sie rozpadnie

No kurwa, jak to nie jest największa odklejka na tym forum jaką zobaczę w życiu, to ja nie wiem co ja muszę zobaczyć żeby to pobić XDDDD
ty, ale nie daj mu się sprowokować xD
 
Wynik reakcji
1.158
A.P.K: Literalnie najstarsze aktywnie działające plemię w polsce, założone na PIERWSZYM ŚWIECIE, lata historii - wygrany świat 50, wygrany świat 100, finał 150. Wchodzi skład ludzi co grają do końca każdy jubileusz, pomieszany z rekrutacją długodystansowców co nie raz grali na dużych frontach z sukcesami. Mały skład, kameralny, ale naprawdę niezły, oczywiście nie jest to tak pewny skład jak SPEED, ale niezły. Legendy plemion jak meff, założyciele różnych plemion, ludzie z osiągnięciami.

bLACK: masówka krótkodystansowy skład zaraz sie rozpadnie

No kurwa, jak to nie jest największa odklejka na tym forum jaką zobaczę w życiu, to ja nie wiem co ja muszę zobaczyć żeby to pobić XDDDD

Cisza ze 196 lepsza niż to całe apk
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.679
Czekam jak bLACK tu zaraz wejdzie i powie, że P! to plemię bez osiągnię, !N! to plemię randomów, a najstarszym plemieniem w Polsce jest Witam, bo tak kurwa mu sie wylosowało w jego neuronach

Naprawdę czekam XD

Wole pofarmić lajki na debilu co odkleje złapał
Black to najłatwiejsza farma, ostatni miesiąc strasznie mi ilość postów spowolniła, ale wróciłem na dobre tory i jak tak pójdzie to w tym roku wbijam upragnione top1 postów na foncie <3
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
jak tam, dalej erekcja wchodzi jak tylko widzisz mój nick na forum? pierwszy post jak typa nie ma i szuka mnie po plemieniach żeby ze mną walczyć hahahah

jeszcze jak namawiałeś wszystkich do grania na P! to rozumiem, ale każdy kto nie jest wybitnie naćpany lub o zdrowych zmysłach akurat wie, że APK nie ma krótkodystansowego składu, a wręcz przeciwnie XD forma spadła, albo zły towar mu pielęgniarka dzisiaj dała

Jestem w 100% przekonany, że APK to najbardziej przereklamowany twór tego świata.
W 100%, nawet cienia wątpliwości.

Nazbierali krzykaczy + 5-6 dobrych graczy.

Gram w plemiona od świata 71 i znam tu każdy najmniejszy kącik. Nie pomylę się, bo to mi się zdarza raz na 5 lat.

Ale metoda sprytna. Wziąć największych krzykaczy, żeby kreowali wizję wielkiego tworu, co ma ułatwić dyplomację.
Niestety wasz problem polega na tym, że jestem ja i nie pozwolę na tą propagandę.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Black to najłatwiejsza farma, ostatni miesiąc strasznie mi ilość postów spowolniła, ale wróciłem na dobre tory i jak tak pójdzie to w tym roku wbijam upragnione top1 postów na foncie <3

Nigdy nie będziesz TOP 1, możesz sobie pomarzyć.
Już 7-krotnie wbiłem szlachcica. Nawet się nie zbliżysz do mojego wyniku.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.679
Jestem w 100% przekonany, że APK to najbardziej przereklamowany twór tego świata.
W 100%, nawet cienia wątpliwości.

Nazbierali krzykaczy + 5-6 dobrych graczy.

Gram w plemiona od świata 71 i znam tu każdy najmniejszy kącik. Nie pomylę się, bo to mi się zdarza raz na 5 lat.

Ale metoda sprytna. Wziąć największych krzykaczy, żeby kreowali wizję wielkiego tworu, co ma ułatwić dyplomację.
Niestety wasz problem polega na tym, że jestem ja i nie pozwolę na tą propagandę.
Zakładania konta na świecie i zjazd na 2k punktów nie nazywaj grą.
Nie zapomnij się pochwalić wygranym 186 xD
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Jestem w 100% przekonany, że APK to najbardziej przereklamowany twór tego świata.
W 100%, nawet cienia wątpliwości.

Nazbierali krzykaczy + 5-6 dobrych graczy.

Gram w plemiona od świata 71 i znam tu każdy najmniejszy kącik. Nie pomylę się, bo to mi się zdarza raz na 5 lat.

Ale metoda sprytna. Wziąć największych krzykaczy, żeby kreowali wizję wielkiego tworu, co ma ułatwić dyplomację.
Niestety wasz problem polega na tym, że jestem ja i nie pozwolę na tą propagandę.
ale wiesz że zalogowanie się to jeszcze nie gra?
Inaczej byłabym największym wymiataczem wszystkich światów
 
Do góry