Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Nie wiem skąd to przeświadczenie, że handlować można tylko z kuzynami i nie jesteś pierwszą osobą, która tak pisze. Popisałem po całej okolicy i ludzie normalnie się wymieniają, co prawda pewnie mają mnie dość, bo dostają wiadomość co dwie godziny o propozycje wymiany, ale już z 5/6 poziomów eko udało mi się przyspieszyć tym sposobem.
Po nickach można strzelać kto handluje z darmą, tak samo u Was. Nie jest to nic odkrywczego, ale jeśli ktoś robi to tradycyjnie to szacunek ;p
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
W starym stylu idziesz do somsiada żeby wystawił ofertę, w nowym klikasz z komórki Szejmik :cool:
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.418
PoO kojarzę Cię, grałeś na s150 bodajże w nuppkach. Niestety, nie należałeś do grona najbystrzejszych osób i widzę, że upływ czasu nie był dla Ciebie w tej kwestii zbyt łaskawy<beczy>
Słowa typa którego własne plemię zgłaszało za używanie bota nie robią na mnie wrażenia. Ale czego oczekiwać jak w tych Nkach taka patologia, że własnej reprezentacji na FO nie mogą utworzyć bo to może być negatywnie odebrane w kwestiach dyplomacji
 

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.698
Po nickach można strzelać kto handluje z darmą, tak samo u Was. Nie jest to nic odkrywczego, ale jeśli ktoś robi to tradycyjnie to szacunek ;p
Pewnie że tradycyjnie, na tym polega zabawa. Mniejsza zabawa to losowanie manuskryptów, ale jako niezwykle utalentowany gracz trafiłem właśnie czwartą motywacje. Watch me :cool:
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
W starym stylu idziesz do somsiada żeby wystawił ofertę, w nowym klikasz z komórki Szejmik :cool:

AcXgUmj.gif


Ogólnie taka historia z życia wzięta, kolega z pracy któremu uzbierało się 2.000 żelaza nadmiaru buduje sobie hutę +1 wyżej o_O można? można! :cool:
 

Potężny Robert

Miecznik
Wynik reakcji
160
Słowa typa którego własne plemię zgłaszało za używanie bota nie robią na mnie wrażenia. Ale czego oczekiwać jak w tych Nkach taka patologia, że własnej reprezentacji na FO nie mogą utworzyć bo to może być negatywnie odebrane w kwestiach dyplomacji

No i dobrze, że zgłaszało, trzeba zgłaszać oszustów na botach. Tylko potężne N gra uczciwie. Każdy wie Nki są najlepsze, na świecie 100 byli najlepsi, tylko mieli pecha co do sojusznika, ale teraz jest ten świat. Tu sojusze się już tak nie liczą, wkońcu wygra jedno plemię zebrane po 180 dniach, a w tej kwestii nikt nie ma szans z nami. Możecie już się kasować, przynajmniej czasu oszczędzicie, bo i tak każdego czeka ten sam los -> przejęcie wioski przez N
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
No i dobrze, że zgłaszało, trzeba zgłaszać oszustów na botach. Tylko potężne N gra uczciwie. Każdy wie Nki są najlepsze, na świecie 100 byli najlepsi, tylko mieli pecha co do sojusznika, ale teraz jest ten świat. Tu sojusze się już tak nie liczą, wkońcu wygra jedno plemię zebrane po 180 dniach, a w tej kwestii nikt nie ma szans z nami. Możecie już się kasować, przynajmniej czasu oszczędzicie, bo i tak każdego czeka ten sam los -> przejęcie wioski przez N
Zapomniałeś o s150 na którym zagrali jak huba drzewna przyklejeni to pleców swojego żywiciela jak pasożyt.
 
Do góry