Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.306
Przynajmniej pokazał, że umie grać, a nie jak leszcz wszystko rekrutował. Nie dostaliście pieski z Enek bana na FO?
Moim zdaniem nic nie pokazał.
Odnosi się do sytuacji na s100 gdzie na wioski co ofami walili nieudolnie ściągałem masę mobila i nic nie mogli zrobić. Była jedna akcja na mnie co nie miałem czasu bronić i pół dnia konto było bez opieki gdzie wioski czyste, później wszedł zastępca i sam mówił że dziwi się że żadna wioska nie padła i że nie mam wcale bunkrów :) ale oczywiście każdy widzi to co chce, jednak co do gry to do gry, ale że metal spruł się jak życzenia świąteczne złożyłem graczom to było zwyczajnie słabe ;) Pozdrawiam :D
 

Kornix93

Szlachcic
Wynik reakcji
2.306
Po pierwsze zassanie defa do każdej wsi to nie jest obrona. Po drugie leszcz pruł się do 150, a na 200 to Wy macie kaganiec od pajtona na FO także ...
WY-
metal odnosił się do s100. Czy ja coś złego mówię? Atakuje kogoś? Piszę tylko moją perspektywę bo metala na froncie chyba nie miałem na s150.
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.372
metal odnosił się do s100. Czy ja coś złego mówię? Atakuje kogoś? Piszę tylko moją perspektywę bo metala na froncie chyba nie miałem na s150.
Tak ja o 100 pisałem
I tam nie miałeś ataków co akcje
Z raz na 3 miesiące w celach badawczych latało po 10 czy 15 offów
A tak to co akcje solo ci kręciłem do 50 fejkow na wioskę a ty tam dostałeś defa XD
A akcja o której piszesz że padła połowa konta to jak już teren kos - wd był ogarnięty i centrum po rekru krula @KRZYSZTOF III OSTRY tak samo
Więc tak naprawdę już świat był rozstrzygnięty.
Na 150 nie sądzę żeby ktoś pokazał więcej niż TPK. Bo bić się 1 członem na całą ćwiartkę nie jest łatwo gdzie tylko WO dawali trochę defa. I chyba na 1 akcje bEZ dało
 
Do góry