Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Saiqa

Miecznik
Wynik reakcji
148
Nie wiem czy wszyscy na pewno rozumieją sytuacje w jakiej się znajdujemy, ale postaram się krótko i treściwie ją opisać.
Czemu się czepiacie jakiegoś typa który miał 2 z matematyki i źle policzył kredyt?
Wszyscy gracie(my) w plemiona, jesteście(my) na samym dnie, na prawdę, niżej upaść się nie da.
 

Mojtek

Łucznik
Wynik reakcji
958
Dawaj cytat śmietniku :)
To chyba będzie to:
Wierzyciel zleca komornikowi poszukiwanie majątku dłużnika, stosownie do treści przepisu art. 8012 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. kodeks postępowania cywilnego, jeżeli w drodze czynności przewidzianych w art. 801 k.p.c. nie można ustalić majątku pozwalającego na zaspokojenie świadczenia, do którego może być skierowana egzekucja.
 
Wynik reakcji
2.746
Dwa minusy dają plus, szkoda, że z debetem nie jest taki blues.
Mnożyć, dzielić, potęgować – prosta sprawa jest rachować.
Ja rachunki w głowie swej dodaję i w wakacje jadę na Hawaje.
Każdy uczeń doskonale wie, że dobrze, kiedy matematykę umie się!
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.219
Dobra, to sklej pizde przegrywie skoro nie umiesz wrzucić cytatu który podobno istnieje :)
Chłop wyzywa blacka od nieudaczników, a jest marnym lakiernikiem i ma 80k długu nad którym wisi komornik śmiechu warte. Nwm czyim zawodnikiem jest ten marny FOntowiec, ale zabierzcie go ze sceny, bo robi tylko z siebie pośmiewisko. Nawet za błazna robić nie może, bo przez bite sto stron nie napisał nic śmiesznego.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Chłop wyzywa blacka od nieudaczników, a jest marnym lakiernikiem i ma 80k długu nad którym wisi komornik śmiechu warte. Nwm czyim zawodnikiem jest ten marny FOntowiec, ale zabierzcie go ze sceny, bo robi tylko z siebie pośmiewisko. Nawet za błazna robić nie może, bo przez bite sto stron nie napisał nic śmiesznego.
O, trzeci co albo nie umie czytać, albo jest psychofanem black ścieka xD
 

Dromq94

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.219
O, trzeci co albo nie umie czytać, albo jest psychofanem black ścieka xD
Nie jestem chociaż już z waszej dwójki wolę jego. Czasem coś mu się uda śmiesznego napisać i nie dał sobie wejść na psychę jak ty (co wręcz się wylewa z twoich postów) . Jesteś po prostu męczący, piszesz dużo, jałowo i nawet się człowiek przy tych twoich wypocinach nie uśmiechnie.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Nie jestem chociaż już z waszej dwójki wolę jego. Czasem coś mu się uda śmiesznego napisać i nie dał sobie wejść na psychę jak ty (co wręcz się wylewa z twoich postów) . Jesteś po prostu męczący, piszesz dużo, jałowo i nawet się człowiek przy tych twoich wypocinach nie uśmiechnie.
To nie czytaj, dziękuję <3
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Zejdź ze sceny i wyświadcz wszystkim przysługę i na pewno też spadnie aktywność twojego arcywroga blacka, który nie będzie się karmił podbijaniem ci ciśnienia. Dziękuję <3
Nie <3
I chyba czegoś nie rozumiesz, bo on jeszcze ani razu nie podbił mi ciśnienia, niestety kłamstwa na mnie nie działają :/

Czekam aż w końcu napisze chociaż słowo prawdy o mnie, co nie jest zbyt trudne.
 
Do góry