Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Nezus

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.725
@Nezus cześć przyjacielu!
To pierwszy dzień, gdy wypowiadam się pozytywnie o TI
Black zawsze mówi prawdę i dotrzymuje słowa.
To również pierwszy dzień, gdy lakiernik nie wpłacił na pieski pieniędzy z przegranego zakładu

Dziękuję kumplu. Niestety wczoraj nie mogłem być aktywny gdyż niszczyłem na zastępstwie HELL.
Miło jednak widać iż honorujesz umowę, pozdrawiam.
 
Wynik reakcji
2.388
W sensie że ktoś przeszedł do Witam?
Tak, warzywa, które grały w monopoly przez ostatni miesiąc czasu, ale nie było kiedy ich rozebrać, bo byliśmy zajęci śmianiem się z wielkiego Witam, które z takimi ambitnymi celami w ten świat wkroczyło, że musicie rekrutować, bo inaczej nie będziecie w stanie nas przełamać.

To jest to wielkie Witam, przed którym każdy tyle się naostrzegał co to nie oni bo przecież mają wybitny skład? 1,41 RO:RA, gorzej niż na potężnym "przełamaniu" APK i "rzezi deffa" jak pisały Witacze. Kupa mobila i grubych do piachu na pierwszej akcji łapanki, na którą jedyny bat jaki Witam może posiadać to kurestwo w postaci podkładanie kretów. Parodia XD
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.521
Tak, warzywa, które grały w monopoly przez ostatni miesiąc czasu, ale nie było kiedy ich rozebrać, bo byliśmy zajęci śmianiem się z wielkiego Witam, które z takimi ambitnymi celami w ten świat wkroczyło, że musicie rekrutować, bo inaczej nie będziecie w stanie nas przełamać.

To jest to wielkie Witam, przed którym każdy tyle się naostrzegał co to nie oni bo przecież mają wybitny skład? 1,41 RO:RA, gorzej niż na potężnym "przełamaniu" APK i "rzezi deffa" jak pisały Witacze. Kupa mobila i grubych do piachu na pierwszej akcji łapanki, na którą jedyny bat jaki Witam może posiadać to kurestwo w postaci podkładanie kretów. Parodia XD
W żadne monopoly nie gralem i dalej jestem w ares :(
 
Do góry