Dyskusja o sytuacji na świecie 200

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.038

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Jak myślicie, jak szybko padną WYGI?

Niestety, przestrzegałem @TypowyMirekHandlarz przed nieodpowiedzialnymi decyzjami.
Nie posłuchał.
Rekrutował co się da i gdzie się da.
Popełnił błąd, za który zapłaci. Ludzie nigdy się nie nauczą, że lepiej mieć 20% mniej terenu a pewne osoby, które będą trzymały front.
A w Wygach mamy np nieudaczników, którzy mnie atakowali przy pierwszej wiosce w 4 osoby, bo w pojedynkę nie dawali rady.
Mając 30 wiosek przeciwko jednej.
O czym to świadczy? Chyba nie muszę pisać.
Niestety Miras co świat się nie słucha dobrych wskazówek, dlatego uważam, że się po Wygach przejedziecie.
Co nie jest mi zbyt mocno na rękę, ale niech tam.
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.736
Niestety, przestrzegałem @TypowyMirekHandlarz przed nieodpowiedzialnymi decyzjami.
Nie posłuchał.
Rekrutował co się da i gdzie się da.
Popełnił błąd, za który zapłaci. Ludzie nigdy się nie nauczą, że lepiej mieć 20% mniej terenu a pewne osoby, które będą trzymały front.
A w Wygach mamy np nieudaczników, którzy mnie atakowali przy pierwszej wiosce w 4 osoby, bo w pojedynkę nie dawali rady.
Mając 30 wiosek przeciwko jednej.
O czym to świadczy? Chyba nie muszę pisać.
Niestety Miras co świat się nie słucha dobrych wskazówek, dlatego uważam, że się po Wygach przejedziecie.
Co nie jest mi zbyt mocno na rękę, ale niech tam.
no jak Ciebie atakowali w 4 osoby to musieli być top nieudacznicy
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.988
Niespodzianka!
Myślałeś, że śpię co?
Nie, ponownie spędzałem miły wieczór z moją piękną żoną.
A przechodząc do meritum.
Czego Ty się czepiasz SPEED? Bo się podpisali z Witam? A może teraz forumowy baleron będzie decydował z kim SPEED może cokolwiek podpisać, co?
przypomnij se jak bite 2 tygodnie jechałeś po speedach, ja w przeciwieństwie do ciebie nie zmieniam zdania dlatego że jakieś plemię jest z kimś w dobrych relacjach
 
Do góry