Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Deleted User - 849188349

Guest
naprawdę chcesz w brnąć?
Wiesz że nie wygrasz.

Toż Ty już jesteś zmiażdżony XD

Przepraszam za słowo, ale okazałeś się największą lachudrą świata plemion.
Wszystko co można zrobić w tej grze obrzydliwego - Ty zrobiłeś.
A jak już nie wiesz co pisać, to kłamiesz na mój temat.
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Łachudrą? a co ja niby takiego zrobiłem?
No napisz?
Co ja takiego zrobiłem przeciw swojemu plemieniu, przeciw graczom. Jeśli jest coś , niech oni mi to powiedzą/napiszą. Nie obłudny Black.
 

Deleted User - 849188349

Guest
Łachudrą? a co ja niby takiego zrobiłem?
No napisz?
Co ja takiego zrobiłem przeciw swojemu plemieniu, przeciw graczom. Jeśli jest coś , niech oni mi to powiedzą/napiszą. Nie obłudny Black.

Co zrobiłeś? Waliłeś w byłych kolegów, tylko dlatego, że radni wywalili Cię z plemienia.
No może order Ci za to dać?
Jeszcze jakby tego było mało, to komunisto wchodziłeś na forum i chwaliłeś się wynikami pojedynku.
Walnął w puste wioski dotychczasowych kolegów i jeszcze bezczel na FO pisał, że wygrywa z nimi.
Skoro dali Ci lotę za słaby rozwój, to trzeba było honorowo oddać wioski albo atakować radnych, a nie psuć zabawę przypadkowym osobom.
Jesteś bezmyślnym kosownikiem.

Czekam na te Twoje argumenty. Bo jedyne co do tej pory przeciwko mnie napisałeś, to kłamstwo, że nigdy nie dostałem zapka do żadnej ekipy.
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
Blacku, zniżę się do Twojego poziomu.
Tak zaatakowałem swoich współplemieńców.
ALE TYLKO ONI moga mnie osądzać.
Tak chwaliłem się wynikami, bo to był odwet na plemieniu, które mnie skosowało., nie na graczach
Poproszę o dowód na zapka dfo jakiego kolwiek plemienia
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
View attachment 62292zastanawiam się czy ludzi odpisujących blackowi też muszę zacząć blokować bo czytanie jak ktoś gada do siebie jest męczące prawie tak jak czytanie blacka...
Każda planeta naszej plenety posiada pokłady magicznej energii zwanej Fluxem. Tutaj na Akirianie mówimy na nią oddech. Flux jest tak potężny, że musi podlegać kontroli. Wyjątek stanowią mecze footballu, najwspanialszego sportu we wszechświecie. Niestety, 15 lat temu planeta Akirian padła ofiarą tajemniczego wybuchu, który zabrał nam oddech i pogrzebał szanse na zwycięstwo w pucharze Galactic football. 15 lat bez drużyny z prawdziwego zdarzenia, nic tylko lód i śnieg - ale nadzieja powraca, młodzi nowi zawodnicy chcą przywrócić Akirianowi oddech. Mają szanse odwrócić nasz los.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.776
Jak ktoś kończy można już wrzucać zasty!

7f1eb705de8b1df9e754b9b4ac720c13.gif
 
Do góry