Dyskusja o sytuacji na świecie 200

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
@DavidWall aka SmiLe grasz w witam? Dostrzegłem w tobie potencjał, możesz być światełkiem w tunelu rozpaczy, który poprowadzi Witam ku lepszej przyszłości. Kaczelnika nie zastąpisz, ale masz w sobie to coś...
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Też uważam, że to nie jest sieka deffa, szczególnie jak patrzałem z rapków, że od Witam szły już full offy a front jest na prawdę szeroki więc bunkrów nie mogło być dużo.
Czas gra na korzyść APK, za jakiś czas na każdą straconą wioskę będą łykać 3-4 barby. Jeżeli APK wytrwa miesiąc w defensywie to sytuacja zacznie się odwracać :)

Iks deee XD XD XD
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Co za jakieś bzdurne teorie 'jak wytrwają miesiąc'.
Jak wytrwają miesiąc, to znaczy, że ogarniają i będą grali długo. I czas nie będzie grał na niczyją korzyść, bo oba plemiona zrozumieją, że szkoda tracić czasu na walkę, która nie przełamie nikogo.

Black cwel jak oceniasz akcję?

Wypowiem się oczywiście wieczorem, jak będę znał ostateczne rezultaty.
Jeszcze wchodzi chociażby mój atak, planuję prać aPK. Też przeprowadzam dziś na nich akcję
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
904
Co za jakieś bzdurne teorie 'jak wytrwają miesiąc'.
Jak wytrwają miesiąc, to znaczy, że ogarniają i będą grali długo. I czas nie będzie grał na niczyją korzyść, bo oba plemiona zrozumieją, że szkoda tracić czasu na walkę, która nie przełamie nikogo.



Wypowiem się oczywiście wieczorem, jak będę znał ostateczne rezultaty.
Jeszcze wchodzi chociażby mój atak, planuję prać aPK. Też przeprowadzam dziś na nich akcję
Bleck zobacz że dla Witaj prawie każda wioska musi być zdobyta waklą, APK ma dużo wolnego terenu w kierunku obrzeży na łatwiejszy rozwój i mniej wymagających sasiadów , Myślę że to autor miał na myśli
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.388
a ktos napisal ze ta akcja ich przelamie? to byla nasza 1 akcja, rozpoznawcza i uwazam ze to co apk odjebalo w obronie to porazka i tyle. No a wy pierdolicie ze to ich sukces xDDD
Nie ma czegoś takiego jak akcja rozpoznawcza. W każdej akcji masz zderzenie strategii jednej i drugiej strony. Co niby APK odjebało? Zagrali mądrze, na odbitkach. Ich czas nie goni, Was tak.

przełamać XD, to nie adk mysle, że i akcja z naszej strony całkiem udana i obrona nienajgorsza
Aktualnie powiedziałbym, że kiwa się między średnią a dobrą i zdecyduje liczba wiosek jaką utrzymacie.

Wiadomo, że wbicie 1,5 RA:RO na pierwszej obronie, gdzie deff jest klepany od miesiąca to standardowy wynik. Z tego co pamiętam to na pierwszej obronie wbić 2+ nie powinno być większym problemem. Dalsze części pominę, więc możesz uznać, że masz rację.

Na pewno trzeba pogratulować APK zaangażowania w odbitki i kliny. Nie mniej kolejna akcja może być pewnie bardzo bolesna dla nich.
Kiedy Ty odbijałeś akcję na takim stosunku znacznie mniejszym potencjałem?

Akcja odbita na RO:RA 2:1 i wyżej to po prostu rozbicie się na bunkrach. Takich wyników nie robi się jak bronisz akcji dobrego przeciwnika, nawet jak sam masz bardzo dobry skład.

Edit: pardon, źle zrozumiałem to co napisałeś, my bad
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.380
Bleck zobacz że dla Witaj prawie każda wioska musi być zdobyta waklą, AKP ma dużo wolnego terenu w kierunku obrzeży na łatwiejszy rozwój i mniej wymagających sasiadów , Myślę że to autor miał na myśli

Być może
Ale za miesiąc Witam również będą mieli obrzeża, więc nic nie będzie grało na korzyść APK
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
Black cwel serio nie zna dyplomacji na świecie, która jest ogólno dostępna? Nawet z witam mu żaden kolega nie powiedział? XD
 

fanberbecia

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.462
Czytałeś co wczoraj wypisywał po czym uznał że się myli bo nie zna sytuacji? XD
Widziałem tylko jak pisał, że speed się przesunie w stronę zachodu, gdzie blokuje ich granica ustalona w dyplomacji. Tam jeszcze uznałem, że ok no dyplomacji speed może nie znać.

Ale myślałem, że zna chociaż dyplo witam...
 
Do góry