Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Standardzik. Wycofanie i obrażanie.
Nudny, zadłużony lakiernik
Przecież to ty się wycofujesz idioto.
Mój zakład aktualny, czekam aż użyjesz swoich znajomości w supporcie i załatwisz kogoś kto podbije warunki :)
Jak nie to skończ o tym pisać i tworzyć swoją wizję, bo zostałeś przeorany.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.115
Przecież to ty się wycofujesz idioto.
Mój zakład aktualny, czekam aż użyjesz swoich znajomości w supporcie i załatwisz kogoś kto podbije warunki :)
Jak nie to skończ o tym pisać i tworzyć swoją wizję, bo zostałeś przeorany.

Ty, toż Ty zaproponowałeś, więc Ty łatw.
Ohhh wait, przecież łatwiłeś i dali Ci mele na pysk, nawet nikt nie odpowiedział XD XD

Z supportem żyję w całkowitej przyjaźni, wysyłamy sobie regularnie pozdrowienia i życzenia miłego dnia.

Czyli odwrotnie niż u Ciebie w domu, gdzie żonka tresuje Cię na łańcuchu:)

Koniec off topu
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Ty, toż Ty zaproponowałeś, więc Ty łatw.
Ohhh wait, przecież łatwiłeś i dali Ci mele na pysk, nawet nikt nie odpowiedział XD XD

Z supportem żyję w całkowitej przyjaźni, wysyłamy sobie regularnie pozdrowienia i życzenia miłego dnia.

Czyli odwrotnie niż u Ciebie w domu, gdzie żonka tresuje Cię na łańcuchu:)

Koniec off topu
Autokorekta ci się wywaliła xD
Typie - suport ma cie w dupie, co udowadnia fakt że dalej nie odczytali zgłoszenia na landosia xD
Jesteś największym zerem jakie ta gra widziała, przejął cie jakiś bambik na obrzeżach :)
Na forum? Mela na pysk od każdego :)

Twórz dalej swoją wizję świata, ale nawet to ci nie wychodzi.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.115
@kmic

Nie da się tak zrobić żeby każdy post bLACKA i isarisu przenosić automatycznie do "dyskusji debili"?

Chciałbym zauważyć, że nasza dyskusja została już przeniesiona do innego tematu. Od przynajmniej 2 dni nie offtopuje tego wątku.
A to, że jestem tu obrażany i oznaczany, nie jest moją winą

@Golden Boyy support widzi skasowane wpisy, nie musisz usuwać tych w których mnie znieważasz
 
Ostatnia edycja:
Do góry